19 Липня, 2024
Тепер Крeмлю точно не до України: Путін дізнався, що Китай поставив Росії бeзпрeцeдeнтний ультиматум щодо Кpимy

Тепер Крeмлю точно не до України: Путін дізнався, що Китай поставив Росії бeзпрeцeдeнтний ультиматум щодо Кpимy

У російських ЗМІ знову заговорили про загрозу з боку Китаю, який розглядає території Східного Сибіру як споконвічно китайські землі. Відомий російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський на своїй сторінці в соціальній мережі  Twitter поділився матеріалом видання  Republic , в якому мова йде про настрої серед жителів Китаю, які готові вимагати захоплені РФ території Сибіру.

Автор матеріалу зазначає, що в китайських соціальних мережах обговорюють територіальні претензії щодо Росії. Китайці переконані, що Москва повернула Китаю тільки малу частину територій, яку царська Росія відібрала по нерівноправним договорами XIX століття.

Однак Китай пам’ятає про це і не має наміру відмовляється від значної частини Сибіру, ​​яку вважає своєю. У зв’язку з цим у Москви в майбутньому можуть виникнути серйозні проблеми на Далекому Сході.

“Путін повернув Китаю тільки дещицю з того, що царська Росія відібрала по нерівноправним договорами XIX століття.

Залишилося ж повернути не менше 1.5 мільйона кв. Кілометрів”, – зазначено в матеріалі. Більш того, Москву дратує ситуація, при якій в китайських підручниках історії, історичної літератури та ЗМІ продовжує активно обговорюватися тезу про відторгнутих Росією територіях Китаю.

У соціальних мережах росіяни стривожено заявляють, що протистояти китайській військовій машині сил у Москви не вистачить. “Сотні тисяч китайців, які проживають на Далекому Сході, зажадають дати китайському мові статус державної.

Почнуть обмежувати права кітайскоговорящіх, почнеться” Пан Сі, введи війська “. Далі сценарій відомий” , – коментують матеріал користувачі соцмереж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!