19 Серпня, 2022
Тато Володимра Зеленського своїм емоційним зверненням до сина, підняв на вуха всю мережу

Тато Володимра Зеленського своїм емоційним зверненням до сина, підняв на вуха всю мережу

Батько Володимира Зеленського підірвав мережу давши інтервю журналістам і розповівши свою версію пходу в президенти сина. 70-річний Олександр Зеленський вважає, що його син на посту глави держави не заради посади, оскільки він дуже заможна людина, а дійсно бажає змінити країну.

Про це Зеленський-старший розповів в інтерв’ю «Країні». За його словами, він перший перестане поважати свого сина, якщо той не стримає своїх передвиборних обіцянок.

«Мені важливо, що у нього в глибині душі. Він дуже порядна людина. Я знаю, він хоче, щоб в Україні було краще. Ці сволоти можуть повернути його як хочуть, мене це не хвилює. Але якщо він зрадить, якщо не буде відповідати цим постулатам – я його поважати перестану. Треба всіх вигнати, очистити … », – сказав Олександр Зеленський.

«Для мене його президенство було несподіванкою. Ми з мамою цього не дуже хотіли. Але вже зараз, звичайно, ми вболіваємо за нього. Треба змінити систему. Система брудна – це факт. І той, хто її підтримує, не думає про Україну – він думає про свої інтереси. Це всім зрозуміло. Але коли, ви уявіть собі на хвилиночку, коли на крові дітей заробляють гроші … Як можна підтримувати таку людину? Це «ля-ля» нікому не треба.

Я молю Бога, щоб змінилася Україна. Дуже хочу”.

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!