19 Липня, 2024
Сусід вивалив гравій біля моїх воріт. Попросив його прибрати – не зреагував. Провчив його сам…

Сусід вивалив гравій біля моїх воріт. Попросив його прибрати – не зреагував. Провчив його сам…

Тесть з тещею живуть на дачі тільки влітку. Цю ділянку землі вони отримали ще в радянські часи. Раніше на цій території були овочеві поля. Всі сусіди, які живуть неподалік – майже друзі, так як давно живуть поруч. Проте кілька років тому в селище приїхав новий сусід – якийсь Анатолій.

пише порадниця

Анатолій, як ми здогадалися, раніше був військовим. Вони з дружиною приїхали в селище на хорошому авто – Фольксваген Пассат. На цю пару люди дивилися насторожено, з недовірою, чекаючи від них якогось підступу. Однак я не розумів причин такої настороженості. Вони купили ділянку за свої гроші, оселилися тут на законних підставах.

Анатолій не відразу приступив до будівництва будинку. Тільки в 2020 році він почав закладати фундамент. Після того, як фундамент був закладений, сусід почав робити забір, а після цього йому почали привозити різні будматеріали: пісок, грунтову крихту і т.д. Половина цих матеріалів лежала на території їхньої дачі, але там не могла поміститися така кількість.

Одного разу ми приїхали відпочивати на дачу, і були шоковані: прямо під нашими воротами була гора гравію.

З вечора я не став до нього йти: вирішили дочекатися ранку. Суботнім ранком я постукав до нього – він вийшов і зав’язалася дискусія. На питання, як ця купа виявилася близько наших воріт, він заявив:

«Ну біля своїх воріт я не можу висипати гравій, у мене постійно їздять вантажні машини, а у вас там все одно вільно» – абсолютно незворушно сказав Анатолій.

Я просто був у шоці від такого нахабства і сказав сусідові, щоб він негайно прибрав цю гору. Нам такий безлад біля воріт ні до чого. Сусід вказав мені на двері і сказав, що він сам вирішить цю проблему, без моїх настанов, коли вважатиме за потрібне.

Я зрозумів, що з такою людиною не підійдуть нормальні людські методи для вирішення дискусій. Тому, вночі я взяв лопату і пересипав нам на територію половину гравію.

Сусід був в шоці. Я вирішив, раз поклав до наших воріт – значить будемо брати плату за оренду. Половину матеріалу забирати собі.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!