21 Липня, 2024
Сховався під ліжком, щоб зробити сюрприз дружині, але випадково дізнався всю правду…

Сховався під ліжком, щоб зробити сюрприз дружині, але випадково дізнався всю правду…

Вже близько п’яти років я працюю далекобійником, заробіток хороший, ми з дружиною ні в чому не потребуємо.

Одружений я вже 3 роки. Познайомилися ми в магазині, я прийшов купити деталі для автомобіля, а вона там працювала продавцем. І з того часу ми з нею разом.

Мої рейси зазвичай тривають по кілька тижнів, не більше. Часом навіть менше. На цей раз я поїхав в рейс рівно на два тижні. Однак через 13 днів після мого відходу в рейс має виповниться три роки, як ми з дружиною разом.

Тому я відразу ж прийняв рішення, що потрібно все встигнути за 13 днів, а на 14 повернутися додому і зробити дружині сюрприз. Звичайно, я нічого їй про це не говорив, адже сюрприз на те і сюрприз.

У мене вийшло укластися в 13 днів, повернувся в місто, здав звіт і відправився додому. Було п’ята година вечора, а дружина завжди з роботи приходить о шостій. Саме завжди.

По дорозі я зайшов в квітковий магазин, де купив шикарний букет, поріг будинку переступив, коли на годиннику було 17:45.

Тоді я вирішив сховатися під ліжком, щоб зробити сюрприз незабутнім.

Годинники вже показували 18:06 і ось лунає клацання в замку. Швиденько залажу під ліжко.

Чую вона вже заходить в кімнату і в цей момент я вже думав вистрибнути з криком «Сюрприз», але їй хтось подзвонив, і я вирішив почекати. Поки поговорить.

Зараз я думаю, що це було найкращим рішенням у моєму житті. Хто ж їй дзвонив і про що вони говорили? Ось приблизний зміст:

“Привіт милий. Так, я вже вдома. Зараз піду в душ. Приготую швиденько щось на вечерю і можеш приїжджати через годину »

Почувши це, мій світ звалився, я ще хвилин п’ять провів під ліжком, оскільки все ніяк мені не вдавалося прийняти дійсність. Але коли я не багато отямився, я все ж знайшов сили, щоб вийти з шафи. Дружині дав півгодини на те, щоб вона зібрала свої речі і пішла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!