25 Травня, 2024
Рецепти, завдяки яким 80 річна бабця забула про хвороби, виглядає на 20 років молодшою і має відмінне самопочуття

Рецепти, завдяки яким 80 річна бабця забула про хвороби, виглядає на 20 років молодшою і має відмінне самопочуття

Багато знайомих просили мене розповісти, як я дожила до 80 років.У 1982 році, 15 лютого, я поxoвала чоловіка і 27 лютого – маму. 6 травня – молодшого брата, 25 травня – середнього. Я в сім’ї була старшою. За 4 місяці поставила 4 пaм’ятника, і у всіх одна хвороба – paк. Що мені залишалося робити?

Жити не хотілося. Я взяла nляшку і пішла на клaдoвище, щоб там залишитися. Але, як бачите, не залишилася. Почало сутеніти і мені стало стpaшно.

Підібрав мене один знайомий шофер і привіз в «Швидку». Потім – лікарня. Вийшовши з лікарні, я зустріла завідуючу аптекою. Ми були близько знайомі. Вона й каже: «Луїза, як мені шкода тітку Маню». І дала мені рецепт, яким я користуюся 24 роки.

Роблю 3-літрову банку навесні і 3-літрову банку восени. Він лікує багато хвороб, в тому числі грип, ангіну і взагалі стимулює організм, збільшуючи життєві сили.200 г шипшини,пачка соснових бруньок,пачка деревію,пачка календули,5 г полину.Все заливається 3 л окропу, настоюється 2 години паровій бані.

Отриманий склад загортаю в ковдру на 24 години, потім проціджують і додаю в ту ж банку:100 г біфунгіна (чага),100 г соку алоє,500 г меду,250 г спирту або хорошого коньяку,Банку ставлю на 48 годин в темне холодне місце. Приймаю 2 тижні по 1 ч. ложці за 30 хвилин до їжі.

Далі по 1 ст. ложці 3 рази на день. Втім, вже не п’ю ложками, розливаю по пляшках, прибираю їх в холодильник і п’ю кожен раз по ковтку з горлечка.Це не все. Беру 1 кг лимонів, 1 кг цукру, перекручують на м’ясорубці, розкладаю в баночки.

Кожен день купую кефір, зазвичай о 8 годині вечора наливаю в стакан, туди кладу 3 ч. ложки з верхом лимона і випиваю.Точно так же роблю вранці.

Нарешті, готую ще одну поживну суміш.1 кг кураги,1 кг родзинок,250 г волоського горіха,
Все прокручую на м’ясорубці і додаю 500 г меду. Це мій сніданок і вечеря, і так – знову-таки 24 роки – не пропускаю жодного дня.

Крім усього сказаного, щоранку – легка зарядка.Нещодавно я відсвяткувала свій ювілей, але 80 ніхто не дає, бо виглядаю не більше ніж на 65.Перед вживанням проконсультуйтесь з лікарем.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!