19 Червня, 2024
Радимо викиути це негайно з ваших холодильників! Цей продукт викликає рак, зберігається в кожному домі

Радимо викиути це негайно з ваших холодильників! Цей продукт викликає рак, зберігається в кожному домі

Невідповідна термічна обробка продуктів при приготуванні їжі може сприяти тому, що в організм дітей і дорослих проникають канцерогени.

За даними фахівців з Національного інституту харчування, джерелом небезпечних з’єднань можуть бути добре знайомі всім звичайні продукти. Перш за все, це продукти, багаті вуглеводами.

При неправильної смаженні або варінні в них утворюється акриламід -речовини, здатне провокувати розвиток раку.

З цієї причини учені радять не готувати насичені вуглеводами продукти при температурі понад 175 градусів.

При більш високій термічній обробці 36% небезпечного з’єднання проникає в організм дорослої людини з картоплі, 30% – з кавою, 13% – з хліба. У дітей ці показники ще більш високе: 43% – з картоплі, 20% – з чіпсів і шоколаду, 16% – з хліба.

Крім того, на думку фахівців для дітей можуть бути досить небезпечні рисові хлібці і рисова каша. Так як ці страви готуються при високій температурі, в них може міститися неорганічний миш’як. Таким чином, любителі страв з рису, що вживають їх тривалий час, ризикують розвитком у себе онкології.

Також в звичних продуктах начебто рису, картоплі або хліба, приготованих при температурі вище 120 градусів, можуть міститися такі небезпечні сполуки як свинець, кадмій, поліхлоровані біфеніли і діоксин, вважають датські фахівці.

Поділіться цим дописом з друзями і поставте вподобайку! Для нас це дуже важливо. Дякуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!