24 Липня, 2024
Проживаю неподалік будинку, де мешкають батьки Зeлeнcькoгo і хочу пoкaзaти вciм правду і те, як вони нaспрaвдi вони живуть

Проживаю неподалік будинку, де мешкають батьки Зeлeнcькoгo і хочу пoкaзaти вciм правду і те, як вони нaспрaвдi вони живуть

Жuву недaлекo вiд будинку, де живуть бaтьки Президентa Зеленськoгo. Мaмa як хoдилa в стaренькoму пaльтo, тaк i прoдoвжує хoдити. Нiчoгo не змiнилoся. Нiби це не їхнiй син керує величезнoю крaїнoю.

Країною, повною дерьмецових і лицемірних людців, яким подобається, щоб був хаос і безлад, але ж красти краще. Або які просто ніж оскаженілим патріотизмом, більше нічим відзначитися не можуть. Ну, а дуже хочеться! Адже це так круто, бігати по місту з виданими прапорами і кричати, шоб аж в горлі дерло! Робити щось нічого і не треба! Просто кричи, витріщивши очі і прапорам теліпай! Здорово! Патріот! Гордість. Щось в цьому житті та й значиш.

Деякі псевдопатріти на цій ідеї влізли у владу навіть. А чо? Прибуткова справа, адже! Головне, поквапитися правильно! Справжніх патріотів жаль .. Їх мало. І їм головне не «генерал», а що робиться для країни .. Ще є відсоток підтримують-ну тому що якщо вони відступляться, то їх картина світу зламається. Вийде, що все, у що вірив-бутафорія. Ще й низького качества.Я теж патріот своєї країни, але з прапорами НЕ Гасан. І я теж верю..Но я вірю в людей своєї країни, в її багатство ресурсів, в її призначення. В її армію і добровольців .. В виробників і тих, хто робить її краще.

Так ось, за майже два роки Президенства його батьки не стали потопати в розкоші і не переїхав в якусь Кончу -Заспу..Все також .. скромненько, навіть іноді перебіжками, щоб люди не узнавалі.Я жодного разу не розчарувалася за цей час в Президенті. Я ні за одне його дія не бачу причини його хулити або сором’язливо відводити очі. Те, що у Верховній Раді-знову виродки і тварі. Це ми, люди, виновати. І що комуналка підвищується, І що пенсії не ростуть. І що зарплати вчителям та медикам не поднімаются.Потому що деякі ФОПи не хочуть платити податки, а хочуть красти і мати на це офіційний дозвіл.

Тому що Петрушкіной поддельнікі і тварі, які керували країною 25 років-хочуть знову реванш і знову нас наебивать, і при цьому вбивати і знищувати. Тому що ми не фільтруємо інформацію і злочинно віримо телеку і олігархічно проплаченим сайтам. Навіщо я це написала. А тому що блядскіе порохотроллі на зарплати дуже активні в соцмережі і бігають, як перед смертю в кожен паблік і паскудять так, що нормальні люди бояться висловити повагу свого Президента!

А адже це нормально-поважати і підтримувати Президента своєї країни! Нормально! це значить, у людини здорова психіка. Якщо Президент помилився, його можна прокрітіковать.

А чи не тролі і обливати брудом його симпатиків. Але підтримувати гаранта Конституції це нормально для всіх країн!

Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!