19 Червня, 2024
Порошенко назвав “замовника” штурму ТІТУШКАМИ свого будинку в Козині: “Будете відповідати”

Порошенко назвав “замовника” штурму ТІТУШКАМИ свого будинку в Козині: “Будете відповідати”

Петро Порошенко звинуватив Офіс президента в штурмі свого будинку ТІТУШКАМИ в селищі Козині.

Екс-президент України Петро Порошенко пізно увечері 9 жовтня прибув в Козин, де ТІТУШКИ намагалися взяти штурмом його будинок. Він звинуватив в події Офіс президента.

Відео з заявою Порошенко було оприлюднено на Телеграм-каналі “Український Діалог”.

Історію зі штурмом свого будинку він назвав “брудним сценарієм” і запевнив, що організований він на гроші з держбюджету.

Пригадав Порошенко президенту і офшорний скандал, висловивши думку, що скандал в Козині – це спроба відвернути від нього увагу.

“Ви за це відповідатимете. За бездіяльність правоохоронних органів, Володимир Олександрович, Ваш Офіс роздає накази про покупку тітушек, Ваші бандити, починаючи з Колі Оболонського і закінчуючи заступник голови Вашого Офісу, посилають їх сюди. Ми Вас точно не боїмося. А ось Ви нас боїтеся і робите такі дурниці. і за це будете відповідати “, – сказав Порошенко.

ЩО вІДОМО

У суботу, 9 жовтня, десятки тітушек були звезені під будинок екс-президента. На захист Порошенко до місця подій приїхали його прихильники, серед яких виявилося багато ветеранів війни на Донбасі.

Між двома групами відбулося кілька сутичок, які вдалося розняти поліції. Було зафіксовано застосування сльозогінного газу.

За останніми даними, в ході протистоянь ніхто серйозно не постраждав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!