18 Червня, 2024
Платіжки українців більше ніколи не будуть як раніше: З 1 жовтня в Україні змінюються тарифи на комунальні послуги

Платіжки українців більше ніколи не будуть як раніше: З 1 жовтня в Україні змінюються тарифи на комунальні послуги

Стало відомо, як зміняться тарифи на комунальні послуги

Експерти раніше прогнозували підвищення тарифів на комунальні послуги. Тепер стало відомо, що ціни на електроенергію зміняться вже з жовтня. Така інформація з’явилася на офіційному порталі Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Крім того, стало відомо, скільки українці платитимуть за Інші послуги.

Електроенергія. Вже з жовтня діятимуть тарифи, які залежать від кількості спожитого ресурсу. Так, з 1 числа наступного місяця українці, які використовують за місяць до 250 кіловатів, будуть платити за тарифом в 1,44 гривні за кіловат. Для тих, хто буде використовувати понад 250 кіловатів, тариф буде вище – 1,68 гривні за кіловат-годину.

Ціна на газ. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час” Години запитань до уряду “говорив про те, що в Україні введені “Річні тарифи” на газ. Головна умова – постачальник не змінює ціну до 30 квітня наступного року. Тобто, вартість буде стабільною, незалежно від того, чи будуть якісь зміни на біржах.

Варто відзначити, що у кожного постачальника тарифи свої. Тим ні менш, за словами прем’єра, в середньому вони не перевищують 8 гривень за кубічний метр. Наприклад, компанія “Нафтогаз” пропонує клієнтам тарифний план за ціною в 7,96 гривні за кубічний метр.

Опалення. Кабінет Міністрів вже прийняв постанову, згідно з якою змінюються тарифи на опалення. Ціни зростуть до 40 відсотків. Точна цифра залежить від регіону. Представники влади вже назвали середньозважену ціну на 1 гикалорию – 2151,77−2433,90 гривні на квадратний метр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!