18 Червня, 2024
“План вже готовий, Україна просто перестане існувати”: кращий друг Путіна розповів про намісника президента РФ і його плани

“План вже готовий, Україна просто перестане існувати”: кращий друг Путіна розповів про намісника президента РФ і його плани

За словами колишнього розвідника, спадкоємець Путіна в першу чергу повинен вміти протистояти силовому блоку в особі ФСБ, інакше зайняти крісло глави Кремля не вийде

Однокурсник Володимира Путина поділився своїми припущеннями щодо того, хто може стати новим президентом Росії.

Кандидатами на такий важливий пост є нинішній керівник Міноборони Росії Сергій Шойгу або секретар Радбезу РФ Микола Патрушев. Однак насправді для України це не має значення, оскільки, швидше за все, політика РФ щодо Донбасу залишиться колишньою. Про це пише “Оглядач”.

Відповідну заяву зробив колишній радянський розвідник, однокурсник президента РФ Володимира Путіна, екс-майор КДБ Юрій Швець. Він зазначив, що йде справжня боротьба за посаду глави Кремля між Шойгу і Патрушевим.

Однак спадкоємиць Путіна, за словами Швеця, в першу чергу повинен вміти захистити себе від силового блоку в особі ФСБ. Це зможе зробити тільки Шойгу, який має міністерство оборони і ГРУ.

“Другий план, який посилено випирає Путіна з Кремля – це силовий блок ФСБ і його хрещений батько Патрушев”, – зазначив Швець.

Варто відзначити, що сам Швець проти того, щоб до влади прийшли Шойгу або Патрушев. Він вважає, що при них росіянам жити буде ще гірше, ніж при Путіні. До того ж мета Кремля щодо України залишиться тією ж.

Якщо їм вдасться досягти поставленої мети, то Україна буде повністю підконтрольною Кремлю країною і перестане існувати як незалежна держава, про що попередив колишній розвідник. У Кремлі спробують домогтися бажаного за допомогою ОРДЛО, а якщо нічого не вийде, то може початися справжня війна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!