16 Червня, 2024
“Пане Порошенко, як вам не соромно?” – журналіст оприлюднив переписку Петра Олексійовича в якій еспрезидент повідомив про..

“Пане Порошенко, як вам не соромно?” – журналіст оприлюднив переписку Петра Олексійовича в якій еспрезидент повідомив про..

Петро Порошенко потрапив в скандал в соцмережах після заяви про можливість позбавлення України угоди про безвіз з ЄС. П’ятий президент Петро Порошенко потрапив в скандал в соціальних мережах після заяви про можливість позбавлення України угоди про  безвіз з Європейським союзом.

Відповідну заяву Порошенко зробив на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, опублікувавши відео і текст власної заяви. Однак журналісти звинуватили Порошенко в свідомим поширенні фейк. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі  Facebook заявив головний редактор видання “Європейська правда” Сергій Сидоренко.

За словами журналіста, заяву Порошенко не відповідає дійсності. “Пан Порошенко, Вам не соромно? Не, ну проєвропейський ж, начебто, була людина, а тепер свідомо фейки розганяє, та ще й з абсолютним маренням при цьому, прости Господи, в мові. Фу. PS: окрема історія – то, що в своєму відосіке він критикує чинну владу за “відосікі”. Коло замкнулося, чо ” , – пише журналіст.

У своєму заяву Порошенко звинуватив команду Зеленського в тому, що вона нібито руйнує досягнення його команди. “Ну чому ми творимо і будуємо, а вони руйнують?” – заявляє на відео Порошенко.

При цьому телеграм-канал ” телекошмарі ” зазначає, що Порошенко продовжує заявляти про можливість позбавлення України безвіза навіть після того, як інформацію офіційно спростував президент Німеччини Штайнмаєр “Навіть після того, як президент Німеччини Штайнмаєр особисто спростував фейк про загрозу для безвіза, Петро Олексійович все одно пушіт цей фейк.

А чому це можливо?” – відзначено в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!