19 Липня, 2024
Ніколи не сушіть випрану білизну в приміщенні. Причини дуже серйозні…

Ніколи не сушіть випрану білизну в приміщенні. Причини дуже серйозні…

Багато людей продовжують сушити одяг в кімнаті, хоча добре знають, що випари можуть зашкодити їхньому здоров’ю.

Так само робив і Крейг Мазер з Бостона, який зрештою отримав інфекцію легень. Причиною стала цвіль, яка з часом з’явилася на радіаторі у вітальні, де він розвішував білизну.

Чоловік сказав, що медики поставили йому діагноз – хронічний легеневий аспергільоз. Йому довелося лікуватися і купувати препарати для боротьби з грибковими інфекціями. Через загрозу прогресу хвороби Крейг припинив сушити одяг в кімнаті. Через рік він помітив видимі результати, які відобразилися на покращенні його стану здоров’я.

Цей випадок не є поодиноким. У цілому світі сотні людей страждають від шкідливих випарів і власноруч шкодять своєму організму. На жаль, ніхто не сприймає слова експертів всерйоз, хоча вони попереджають, що речі на батареях можуть підвищити рівень вологості в будинку до 30%, а це сприятливе середовище для розповсюдження цвілі.

Одне прання містить до двох літрів води, які випаровуються в приміщенні.

Якщо людина абсолютно здорова, то вона може не стати жертвою інфекцій, але ті, у кого є певні проблеми точно зароблять ускладнення. Наприклад, пацієнти з астмою почнуть кашляти і важко дихати, а уражені раком чи СНІДом можуть отримати аспергільоз легенів.

Професор Девід Деннінг застерігає, що це надзвичайно небезпечний стан, коли легені отримують невиліковне чи навіть смертельне ушкодження. Саме тому сушити одяг слід на вулиці, у спеціальній сушарці чи в кімнатах, віддалених від спальні й вітальні.

А де ви сушите випраний одяг?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!