25 Липня, 2024
Ніхто не прийшов до хлопчика на День народження. Те що зробила після цього його бабуся ш0kувало всіх!

Ніхто не прийшов до хлопчика на День народження. Те що зробила після цього його бабуся ш0kувало всіх!

Як говорилося у відомому мультику: «День народження тільки раз на рік». І це правда: це свято – особливе для дітей, вони чекають його протягом цілого року, а напередодні привітань і подарунків намагаються старанно себе вести.

Але часто буває, що ніхто не хоче приходити на свято до дитини. Така неприємна ситуація трапилася і з 9-річним Джеральдом Гамільтоном, і хлопчик протягом кількох годин сидів у повної самоті за святковим столом. Але його бабуся, Амелія Лара, вирішила, що з цим треба терміново щось робити, адже не можна було допустити, щоб її онук сидів один, засмучений у свій день народження.

І тут в голову жінці прийшла одна цікава ідея.

Негайно, вона зайшла в свій аккаунт на Facebook і написала: «Не можу не поділитися переживанням. Мій 9-річний онук хворий і переніс вже 5 операцій. І нехай він не досягає успіху в навчанні з-за своєї недуги, це самий милий і доброзичливий хлопчик. Ми відправили запрошення 40 його однокласникам, і тільки 12 пообіцяли прийти».

Часу вже було близько 5 годин, а Джеральд все сидів на самоті. Він навіть не захотів їсти святковий торт і в глибині душі сподівався, що його друзі прийдуть.

Амелія вирішила зателефонувати батькам запрошених дітей. «Мій син не хоче грати з вашим онуком, бо він не звичайна дитина», — був один з не найприємніших відповідей.

Справа в тому, що Джеральду довелося перенести кілька операцій на мозку, і це зробило хлопчика “чужим” серед своїх однолітків.

Бабуся відчувала глибоку образу за онука і вважала це зовсім несправедливим. Тоді вона вирішила залишити у Facebook інше повідомлення:

«Як же це сумно! Єдине чого хоче мій 9-річний онук – це знайти друзів, щоб разом грати. Але на його день народження ніхто не прийшов, ніхто навіть не привітав його словами. Тому моя єдина мета – це зібрати в мережі якомога більше привітань та передати їх улюбленому онукові».

Пройшло зовсім небагато часу і сотні коментарів почали з’являтися під цим постом. Привітання з усієї глобальної павутини почали приходити до хлопчика на пошту. Джеральд був безмірно щасливий: адже ще не на один день його народження не було стільки привітань! Хлопчик, нарешті, відчув себе потрібним.

Варто відзначити, що ця ситуація набрала широкого розголосу, і через пару днів мер міста особисто запросив хлопчика до себе на прийом. У присутності інших представників влади він вручив імениннику подарунки та особисто привітав його.

Безсумнівно, ця зустріч дуже обрадувала хлопчика, а цей день назавжди відклався в його пам’яті яскравими спогадами.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!