24 Липня, 2024
Не сьогодні завтра полетять найвищі голови: Геращенко з трибуни парламенту заявила про державну зраду. Чи буде цьому присвячено РНБО ?

Не сьогодні завтра полетять найвищі голови: Геращенко з трибуни парламенту заявила про державну зраду. Чи буде цьому присвячено РНБО ?

Потужний Виступ Ірини Геращенко з трибуни парламентуЗеленський все життя мріяв потрапити на шпальти світових медіа. Мрії збуваються. І сьогодні зелений барига і офшорний президент на перших сторінках Би би Си, Гардіан, Вашингтон пост. І мені знову кричать – провокації. Проведіть РНБО і введіть санкції проти Би би си , Гардіан, Вашингтон пост, які пишуть про офшорного президента і зеленого баригу.Банківські позитивні блогери вже включилися, що це хороші офшори.

Мова дійсно не про офшори, як інструмент медіа, а про те, що було виведено злочинним шляхом більше 40 мільйонів з ПриватБанку, куди держава для рефінансу влила 155 мільярдів. І тому, дорогі пенсіонери, коли ви запитуєте, а чому у вас пенсія 1700 гривень , запитайте про це в офшорного президента, який як Зробив розслідування мій колега Володимир Ар’єв ще в 19 році, за 5 найважчих років сплатив знаєте скільки податків? В 14 році – нуль. В 15 році – 3000 гривень. А за п’ять найважчих років, перед своїм президентством це офшорний, дуже успішний бізнесмен і зелений барига сплатив з 10 компаній лише мільйон 300 гривень податків.І якщо я говорю неправду, тут є Юзік з кварталу, нехай будь ласка внесе корективи в ці мої цифри.

Чи ведуть правоохоронні органи, чи порушать кримінальні справи проти офшорного президента ? Очевидно, що ні, тому що всі вони тусуватися на дискотеці в Трускавці, разом з офшорним, зеленим баригою . Але там він зізнався ще і в державному злочині, в тому, що саме він зателефонував Лукашенку і розповів, що вагнерівці заїхали на його територію. А його колишня прессекретарка на олігархічному каналі пішла далі: вона сказала, що Лукашенко в розмові з «зеленим баригою» ще обіцяв обов’язково віддати вагнерівців. Тому мова йде і про державну зраду. Чи буде цьому присвячено РНБО ? Очевидно, що ні.

Тому що там влаштовують якісь потішні слухання, там вже же побороли контрабанду.Але пане Данило, ми хочемо у вас запитати, а якщо так відбувається, що у нас вже контрабандою провозять в контейнерах керівника офісу простих реформ у Грузію. Розумієте вже відбувається у нас там дірка на кордоні, і контрабанди, торгівля людьми відбувається в прямому ефірі.Насправді друзі, ми стоїмо перед величезними викликами, перед демократією. І мені дуже шкода, зо ЗМІ підіграють темникам Банкової. Вчора, так само після того, як вийшло це розслідування, побили групу телеканалу розслідувачів «схеми», яку заблокували в кабінеті керівника державного банку «Укрексім». У них відібрали камери, вилучили носії, в них вилучили можливість, а це є тиск на журналістику і право на професію.Ми вимагаємо від правоохоронних органів порушити кримінальні справи за втручання в роботу журналістка

Європейська Солідарність була в прямому ефірі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!