25 Травня, 2024
“Нас чекає гaрячa oсiнь! Зeлeнcький cклaдe пoвнoвaжeння і пoчнyтьcя мaсoвi прoтeсти”: скaндaльний нaрдeп Кива зрoбив пiдoзрiлі прoгнoзи

“Нас чекає гaрячa oсiнь! Зeлeнcький cклaдe пoвнoвaжeння і пoчнyтьcя мaсoвi прoтeсти”: скaндaльний нaрдeп Кива зрoбив пiдoзрiлі прoгнoзи

Нардеп з фракції “Опозиційна платформа — За життя” Ілля Кива заявив, що в листопаді президент України Володимир Зеленський складе повноваження.

Таку заяву він опублікував на сторінці в Facebook, передають Букви.

На переконання Іллі Киви, 15-20 вересня в Києві розпочнуть протести, які за кілька місяців охоплять всю країну, робота державних органів влади буде паралізована. Незабаром після цього, пише Кива, Зеленський складе повноваження.

“15 листопада Зеленський складе з себе повноваження, розпустить парламент і оголосить дострокові парламентські й президентські вибори. Ми на порозі глобальних змін як всередині країни, так і зовнішньої стратегії розвитку держави. Гряде час відродження України”, — написав нардеп.

Кива не зазначив джерело цієї інформації. Повідомлення аналогічного змісту з прогнозами щодо певних подій, що начебто матимуть відбуватися восени, депутат публікував напередодні. Зокрема, коментуючи відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Масові протести, на переконання Киви, будуть пов’язані з реалізацією Мінських домовленостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!