25 Травня, 2024
Народний синоптик озвучив прогноз погоди на серпень! Такого мало хто очікував!

Народний синоптик озвучив прогноз погоди на серпень! Такого мало хто очікував!

У серпні в Україні погода буде пов’язана з поступовим і постійним похолоданням. Хоча температурний максимум останнього літнього місяця складе +35 градусів.

Про це OBOZREVATEL розповів народний синоптик Леонід Горбань. Він презентував свої розрахунки й прогнози для центру та півдня країни.

Згідно з ними, погода в центральній частині України в серпні 2021 року буде по-справжньому літньою в першій половині місяця. Температурний максимум буде досягнутий 4 серпня, коли повітря вдень прогріється до +35 градусів.

До 11-12 серпня відбудеться невелике зниження температури, вона встановиться на позначці 29-31 градус. Але починаючи з 12 серпня температура знижуватиметься практично щодня.

24 серпня максимум, на який можна розраховувати, складе +22… +24 градуси. У наступні 2 дні відбудеться чергове стрибкоподібне зниження температури ще на 4 градуси. До кінця місяця вона коливатиметься близько +22 градусів.

Протягом місяця народний синоптик спрогнозував 7 дощових днів. Але опади будуть незначними.

Погода в серпні 2021 року в центрі України за розрахунками Леоніда Горбаня

Прогноз для півдня України на серпень 2021 року показав схожу тенденцію поступового похолодання. До 15 серпня температура залишатиметься приблизно на одному рівні +31… +34 градуси. Максимум очікується 14 серпня на позначці +35 градусів.

Але починаючи з цього дня температура щодня поступово знижуватиметься. До 25 серпня її максимум складе +24… +26 градусів, а до кінця місяця всього +20 градусів.

Протягом першої декади на півдні країни чотири рази пройдуть невеликі дощі. В останній тиждень місяця дощовими можуть бути три дні.

Погода в серпні 2021 року на півдні України за розрахунками Леоніда Горбаня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!