25 Липня, 2024
Наречена під час весілля сказала тост. Почувши його, свекруха негайно покинула урочистості….

Наречена під час весілля сказала тост. Почувши його, свекруха негайно покинула урочистості….

На превеликий жаль, не кожній невістці везе зі свекрухою. Більш того, більшості дівчат кардинально з матерями чоловіків не щастить! Батьків, звичайно, не вибирають … Але псувати життя собі і руйнувати шлюб теж не хочеться. Так, може, варто зовсім захистити себе від спілкування з такими родичами?

Наречена взяла слово

Весілля – урочистий і щасливий момент в житті закоханих. Море посмішок, квітів, подарунків і вітальних тостів адресовано в цей день молодятам. На цьому весіллі, правда, слово вирішила взяти сама наречена. І, між іншим, дівчину багато хто зрозумів.

Вона сказала: «Хочу підняти келих за свою свекруху. Адже ця жінка зуміла перетворити моє життя на пекло. Ми з моїм нареченим, а тепер уже і чоловіком, знайомі вже чотири роки. За цей час його мати стільки разів намагалася нас розлучити…

Виявилося, жінку дійсно важко було назвати ідеальною свекрухою. Так що там говорити … Неможливо! Спочатку вона «довела» свого власного чоловіка. Коли він кинув жінку одну з дітьми, вона вирішила і їм життя зіпсувати, мабуть.

А з часом … І їх другим половинкам. Майбутню невістку свекруха зненавиділа відразу. Намагалася усіма силами її звільнення з роботи домогтися, ображала … А вже як вона не хотіла цього весілля! У ресторані бронь потайки зняла. Футболка вінчальну зіпсувала. А коли зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, сама прийшла на свято в мереживній білій сукні. І в сльозах. Всім гостям вона стала розповідати про те, що цей день є гіршим в її житті.

Порадившись, молодята вирішили позбутися від спілкування з неадекватною жінкою прямо на весіллі. В результаті наречена додала, що випити хоче за те, щоб ніколи в житті свою свекруху більше не бачити. Само собою, жінка з весілля пішла.

І тут почалося найцікавіше! Молоді роздали всім гостям візитки з новими номерами телефонів, пояснивши їм, що спілкуватися з матір’ю нареченого більше не будуть. Такі відносини виявилися знайомі багатьом. Ці люди відзначили, що пара вчинила правильно, відгородившись від негативу. А навіщо ще й один з одним сваритися?

Як ви оцінюєте вчинок нареченої в даній ситуації?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!