25 Травня, 2024
Ми знаємо, що будуть обурення, але для невакцинованих українців ми вимушені впроваджувати обмеження – Радуцький

Ми знаємо, що будуть обурення, але для невакцинованих українців ми вимушені впроваджувати обмеження – Радуцький

Обмеження планують запроваджувати як у школах, так і на підприємствах громадського харчування та у транспорті.

Україна буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян, щойно епідеміологічна ситуація погіршиться.

Про це повідомив очільник парламентського комітету з питань здоров’я нації, нардеп від “Слуги народу” Михайло Радуцький на своїй Facebook-сторінці.

Ризики після вакцинації від коронавірусу: інфекціоністка Голубовська розповіла, що треба робити

У випадку погіршення ситуації з ковід в Україні хочуть дозволити працювати лише тим школам, де вакциновано не менше 80% вчителів (наразі щеплена лише половина педагогів від загальної кількості).

Радуцький вважає, що аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням.

“Хворий водій маршрутки інфікує аж ніяк не менше людей, ніж вчитель”, – зазначає нардеп.

“Ми в Україні не говоримо про обов’язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину вакцинуватись. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники”, – додав він.

Радуцький також нагадав, що Україна на позаминулому тижні отримала більш ніж 2 млн. вакцин, на минулому тижні понад 2.5 млн, тож вакцинація відкрита для всіх бажаючих. Підприємствам пропонують подавати заявку, замовляти мобільну бригаду і вакцинувати співробітників просто на робочому місці.

“Тому тепер кожен вирішує сам – дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу”, – закликав він.

Нагадаємо, Україна посилює правила в’їзду через поширення індійського штаму коронавірусу – “Дельта”. Українці зможуть безперешкодно повертатися на батьківщину в разі наявності хоча б одного щеплення від COVID-19, у протилежному разі вони мусять йти на самоізоляцію. Іноземці повинні мати два щеплення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!