21 Липня, 2024
“Ми знайшли її закривавлені трусики і зрозуміли, що трапилася біда”: рідні убитої 6-річної дівчинки розповіли про останні хвилини життя дитини

“Ми знайшли її закривавлені трусики і зрозуміли, що трапилася біда”: рідні убитої 6-річної дівчинки розповіли про останні хвилини життя дитини

У Харківській області у селищі Старий Салтів 28 липня зникла 6-річна Мирослава Третяк, за кілька годин її тіло знайшли у покинутій будівлі з ознаками насильницької смерті. Підозрюваного у вбивстві дівчинки затримали – ним виявився 13-річний сусідський хлопчик Б*, з яким Мирославу востаннє бачили односельці.

Про останні години життя дівчинки виданню Newsroom розповіли рідні дитини.

6-річна Мирослава з батьками мешкала у двоповерховому будинку на 2 поверсі. Поверхом нижче жив 13-річний Б* із сестрою та матір’ю.

За словами мами вбитої Мирослави Тетяни Третяк, з підозрюваним у звірячому вбивстві 13-річним підлітком дочка була знайома з дитинства. Хлопець грався з дітьми, серед яких були Мирослава та її подруга Віка.

“Я навіть говорила його матері, щоб сказала йому грати окремо, адже вони в різній віковій категорії”, – говорить Тетяна.

У нещасливий день дівчинка також грала з подружкою, до них приєднався і Б*.

Сусіди кажуть, що тоді цей хлопець Б* жорстоко розправився з трьома маленькими цуценятами, бив їх головою об землю. Ним цікавилася поліція.

Ймовірний підозрюваний у вбивстві Мирослави хлопчик

“Вчора вона прибігла і каже: “Мамо, мене сусід Б* ображає”. Мирослава сказала, що він штовхав її і викинув обруч у вигляді ріжок. Я сказала, не чіпати його і просто піти і обіцяла поговорити з його мамою, коли та прийде” , – розповідає Тетяна.

Близько 15:00 Мирослава збігала до магазину, повернулася додому, трохи перепочіла і знову пішла гратися на вулицю з подругою і взяла велосипед.

“Через годину вона прийшла, я вимила їй ручки, вона взяла два персика і знову побігла до Віки. Вона довго не поверталася. А потім прийшла подружка і питає: “А Мира гулятиме?”. Я кажу: “Вона ж до тебе пішла”, на що Віка відповіла, що Мирослава пішла з Б*”, –  розповідає згорьована матір дитини.

З’ясувалося, що Мирослава і Б* разом пішли у бік колишньої пекарні, і їх більше не бачили. Батьки кинулися шукати дівчинку і побачили Б* одного, коли ж його запитали про Мирославу, він сказав, що вони в певному місці розійшлися і більше він її не бачив.

До пошуків зниклої дівчинки підключилися поліція, волонтери та місцеві жителі.

Тіло 6-річної Мирослави з ознаками насильницької смерті виявили пізно вночі того ж дня в занедбаному будинку.

“Під час пошуку, люди знайшли трусики і взуття, ми зрозуміли, що сталося найгірше. Я до 5:00 ранку був біля того будинку, але всередину нас не пустили”, – розповідає дідусь загиблої Віктор Олексійович.

У тому, що 13-річний Б* причетний до трагедії, родичі не сумніваються.

“Я не скажу, що він нормальний. Як можна назвати нормальним людину, яка дітей в школі штовхає, кидає в них камінням, коли котів в туалеті топить”, – говорить Тетяна.

Нагадаємо, що тіло дівчинки з ознаками насильницької  смерті – забиттям голови та обличчя правоохоронці знайшли близько 23:50 у покинутому будинку селища Старий Салтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!