18 Червня, 2024
Ми з чоловіком вирішили зробити ремонт в старій бабусиній хаті. Під підлогою я знайшла скарб…

Ми з чоловіком вирішили зробити ремонт в старій бабусиній хаті. Під підлогою я знайшла скарб…

У нас з чоловіком середньостатистична сім’я. Ми живемо у невеликому районному місті разом з сином та донькою. Маємо власну квартиру, невеликий город біля будинку й старий автомобіль.

Сімейний бюджет у нас скромний, хоча ми обоє з чоловіком ходимо на роботу. Нашої зарплатні вистачає лише на те, щоб оплатити комуналку й покрити витрати на базові потреби. Відкладати кошти практично неможливо, тому навіть відпочинок ми можемо собі дозволити лише раз в кілька років.

Батьків у мене немає. Я у ранньому віці залишилася сиротою, а моїм вихованням займалася виключно бабуся. Після смерті вона заповіла мені свої стареньку хату в селі. Продати нерухомість – не варіант, адже вона коштує копійки. Переїжджати туди також не було сенсу, адже усе наше життя зосереджене в місті.

Три роки моя спадщина пустувала, а минулої весни ми з чоловіком вирішили затіяти на селі ремонт і перетворити старий будинок на дачу, куди можна приїжджати влітку. Кожних вихідних ми поралися на ділянці, адже роботи був не початий край.

Дійшла черга до підлоги. Ми зривали старі дошки, щоб постелити новенький ламінат. Раптом я знайшла невелику коробку, складену з фанери. Саме в цей момент чоловік вийшов з кімнати, а коли повертався я інстинктивно заховала свою знахідку. Чому? Сама не знаю.

Лише наступного дня, коли нікого не було вдома, я заглянула всередину коробки. Виявилося, що бабуся залишила мені скарб сумою у 800 тисяч гривень!

Тепер я не знаю, як мені правильно вчинити.

Було б правильно розповісти рідним про знахідку і використати ці гроші на благо нашої сім’ї, але можливо бабуся хотіла, щоб я витратила їх на себе? Адже у мене було бідне дитинство. Нам доводилося багато економити і у всьому собі відмовляти. Навіть зараз мені б хотілося побачити світ або відкрити власне кафе, але на це завжди не вистачає коштів.

Якщо чоловік дізнається про ці гроші, то спробує переконати мене вкласти їх у покупку нового авто чи квартири у кращому районі. Він точно не дозволить мені зайнятися власною справою, бо якось казав, що бізнесменки з мене ніколи не вийде. Але звідки він може це знати, якщо я ніколи не пробувала займатися нічим подібним? А зараз у мене є така можливість…

Не знаю, як вчинити в цій ситуації. Можливо, хтось зможе дати мені корисну пораду.

Як би ви вчинили на місці жінки: зайнялися власною справою чи витратили кошти на благо сім’ї?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!