19 Липня, 2024
Мороз по шкірі: я почистив рибу, поклав пектися, а вона “вистрибує” із духовки під час приготування (Відео)

Мороз по шкірі: я почистив рибу, поклав пектися, а вона “вистрибує” із духовки під час приготування (Відео)

У Мережі опублікували відео, на якому шматок риби трясеться і б’ється об гриль, як живий.

Моторошний момент, коли під час приготування у духовці філе риби починає підстрибувати вгору і вниз, нагадує кадри із фільму “Екзорцист”. На відео, яке опубліковане на  платформі Reddit, видно, як шматок риби трясеться і б’ється об гриль, ніби живий.

Цей 35-секундний кліп починається з того, що жінка відкриває духовку, в якій філе раптом починає смикатися, ніби намагається вистрибнути. Упродовж приготування риба не припиняє смикатися, що створює моторошне враження, ніби вона ожила.

Користувачі соцмереж намагалися пояснити таку дивну “поведінку” мертвої риби тим, що її нервові закінчення на хребті продовжують посилати електричні імпульси до м’язів, що викликає такі стрибки.

Як стверджують експерти IFLScience.com, справді, незважаючи на те, що мозок і серце риби уже не функціонують, її клітини все ще реагують на подразники — зокрема, на сіль. Тому мертва риба буде продовжувати рухатися, поки не витратить усі свої запаси енергії. Однак, це не означає, що риба жива або відчуває біль.

Нагадаємо, раніше у водах Північної Кароліни американцю вдалося спіймати рибу з рідкісного виду окунеподібних – із зубами, як у людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!