21 Липня, 2024
Мати-одиначка погодилася вийти заміж за хлопця, але те що він зробив з нею в той день, вона точно незабуде ніколи…

Мати-одиначка погодилася вийти заміж за хлопця, але те що він зробив з нею в той день, вона точно незабуде ніколи…

Бути самотньою матір’ю досить складно, а знову знайти любов ще складніше. Але у цієї матері-одиночки склалася досить цікава історія.

Кассандру Решар і Гранту Тріббету пощастило познайомитися завдяки соціальним мережам і вони зустрічалися вже дев’ять місяців. Чоловік з самого початку знав, що Кассандра мати-одиначка.

«Чесно кажучи, це було однією з багатьох якостей, які зворушили моє серце» — сказав хлопець у інтерв’ю.

Він попросив кохану разом з її 5-річною дочкою Адріаною одягнутися, щоб разом поснідати в одному з ресторанів Cracker Barrel. Кассандра відчула щось дивне в проханні одягнутися для ресторану, адже вона разом з донькою завжди красиво одягалися.

«Ми з донечкою вбралися і він відвів нас в ресторан» — писала 26-річна дівчина. «Мене трохи бентежила ця необхідність причепуритися і я почала нервувати».

Після ресторану Грант привіз їх в заповідник і привів в дуже красиве місце з дерев’яним мостом. Потім хлопець опустився на одне коліно і задав питання про одруження. Звичайно ж Кассандра відповіла згодою!

Однак те, що зробив її коханий після цього, здивувало її ще більше.

«Грант обернувся, щоб зробити майже аналогічну пропозицію дочці» — згадує дівчина. «Він запитав у Адріани, чи може він стати її батьком, і пообіцяв все життя піклуватися про неї і любити».

Адріана відповів: «Дякую», але, мабуть, чоловік чекав однозначної відповіді «так» або «ні». І Адріана відразу відповіла: «Так! У мене, нарешті, буде тато!».

Як закріплення отриманих згод чоловік подарував мамі кільце, а дочці намисто. За словами Тріббета, йому було дуже важливо це зробити в знак даної обіцянки завжди піклуватися про Адріану.

У кожній історії завжди є щасливий кінець. Просто потрібно вірити, що все буде добре і на все свій час і місце. Незважаючи на складності та негатив в цьому світі, потрібно обов’язково вірити в хороше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!