25 Липня, 2024
Мама загубила сина в торговому центрі, а потім побачила його на колінах біля вивіски. Коли вона зрозуміла, що відбувається, у неї затремтіло серце!

Мама загубила сина в торговому центрі, а потім побачила його на колінах біля вивіски. Коли вона зрозуміла, що відбувається, у неї затремтіло серце!

Маленький Брайдон одного разу відправився зі своєю мамою в один з продовольчих магазинів величезної мережі «Walmart». Їм потрібно було зробити дуже багато покупок, але через зовсім недовгий час сталося те, що мама не забуде ніколи в житті – вона загубила сина в величезному магазині.

Звичайно, незабаром хлопчик знайшовся і мама могла вже заспокоїтися, але ті кілька хвилин, які вона шукала сина – здалися їй вічністю.

Буквально за лічені секунди до того як жінка знайшла сина, вона вже знала, що скаже йому перш за все. Вона вже ніби репетирувала свою промову про те, що він не повинен відходити від неї ні на крок і весь час слідувати за нею, як раптом, вона побачила свого хлопчика на колінах перед вивіскою.

Підійшовши ближче жінка зрозуміла, що її син молиться, але що його на це штовхнуло вона зрозуміла лише піднявши очі і подивившись на вивіску, перед якою стояв маленький Брандон.

Втратити дитину, нехай навіть на мить – це найбільший кошмар для кожного з батьків. І нехай навіть це не рідкість – загубитися у величезному торговому центрі, серед нескінченного потоку людей, але все одно, пережити подібне і ворогу не побажаєш, коли мова йде про дітей.

І що вже говорити, коли таким місцем як в даному випадку став «Walmart» – одна з найбільших і найжвавіших роздрібних мереж в світі.

За словами мами, вона відволіклася лише на секунду, а коли повернулася – сина поруч уже не було.

Так, син швидко знайшовся, але коли жінка дізналася причину того, що сталося – у неї стиснулося серце, а почуття просто змішалися. Вона побачила сина перед якоюсь вивіскою. Він стояв на колінах і незабаром їй стало зрозуміло, що він молиться. Але лише миттю пізніше вона зрозуміла, що це була за вивіска, яка полонила її сина. Тоді вона все зрозуміла …

Наблизившись до стіни, жінка побачила фотографії дітей, поруч з якими був напис: «Кожна секунда на рахунку». Це були фотографії дітей, які пропали безвісти. Маленький Брайдон зупинився побачивши цю вивіску і опустився на коліна щоб помолитися про всіх тих дітей. Він молився Богу, щоб ці діти повернулися до своїх родин.

Історія, яка сталася з Брайдон незабаром стала відомою не тільки йому самому і його мамі. Про нього дізналися тисячі людей. Цією історією поділилися сотні користувачів соціальних мереж, які таким чином вирішили проявити свою повагу і вдячність маленькому хлопчикові, який так відверто турбувався про абсолютно незнайомих йому дітей.

Один з користувачів соціальної мережі Facebook також зробив репост історії маленького Брайдена і на своїй сторінці, яка присвячена пошукам зниклого безвісти його кузена Обрі Керролла. У коментарі під репостом він написав:

Я не знаю, хто цей маленький хлопець, але я хочу подякувати йому за те, що він молиться за цих дітей. Один з цих дітей – мій кузен Обрі Керролл. Це, безсумнівно, торкнулося мого серця. Якби я знав, де і хто ця дитина, я б хотів подякувати йому особисто.

Напевно, варто сказати, що з того самого часу історією маленького Брандона і його фото користувачі Мережі поділилися більш ніж 115 000 разів. І це тільки на Facebook.

Один з користувачів Facebook залишив такий коментар, який можна вважати підсумком усіх міркувань на тему віри і допомоги: «Чи дійсно ви вірите в Бога – це не має значення. Це був звичайний хлопчик в звичайному магазині «Walmart», який турбувався і переживав про інших. Він робив єдине, що міг, щоб допомогти. Світ був би найкращим місцем, якби всі зробили  те саме».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!