19 Липня, 2024
Люди рятуються хто як може! В Москві в ці хвилини почалася небачена раніше рyйнiвнa стиxiя, яка змиває столицю під воду (вiдeо)

Люди рятуються хто як може! В Москві в ці хвилини почалася небачена раніше рyйнiвнa стиxiя, яка змиває столицю під воду (вiдeо)

Сьогодні вдень відразу кілька районів російської столиці опинилися під водою через потужний тропічної зливи з небаченою потужності громом.

Москва пішла під воду через потужний дощу. Найбільше дісталося північним районам столиці. Метро “Ботанічний сад” успішно залило потоками води, як і ЖК “Грін парк” від компанії “ПІК-Комфорт” в Останкінському районі. Дмитрівське шосе, як і багато інших дороги Москви, перетворюються в канали.

Як  повідомляє  канал Mash, деякі водії зупиняють машини, включають аварійку і чекають кінця стихії.

Кілька підземних переходів повністю пішли під воду, грозою на трамвайні колії повалило дерева. Непроста ситуація в знеструмленому будинку для літніх людей в районі Свіблово. Зараз тут чекають рятувальників. Вода вже затопила перший поверх, вулиця навколо також затоплена. У будівлі близько 10 людей похилого віку, їх поки евакуювали на верхні поверхи.

У 7-му автобусному парку справжній потоп: громадський транспорт заливає при виїзді і в’їзді на територію підприємства. Припарковані поруч з цією територією машини на половину залиті водою. Синоптики не поспішають радувати москвичів: сьогодні до кінця дня може бути ще й град. Весь робочий тиждень доведеться терпіти “контрастну” погоду. очікується дуже  сильна злива . Раніше повідомлялося, що кілька областей України будуть  страждати від дощів , а частина продовжить насолоджуватися теплою літньою погодою. Синоптик Наталія Діденко озвучила прогноз погоди на найближчу добу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!