16 Червня, 2024
Лікар Комаровський озвучив несподівану версію смерті нардепа Полякова

Лікар Комаровський озвучив несподівану версію смерті нардепа Полякова

Лікар переконаний, що депутата хотіли “налякати”, але не вбити.

Відомий український лікар Євген Комаровський висловився щодо смерті народного депутата Антона Полякова, заявивши, що його, ймовірно, хотіли налякати, але не вбити.

Про це доктор сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”

Говорячи про метадон, який знайшли в крові померлого, Комаровський зазначив, що його випускають фармацевтичні заводи для лікування наркозалежних. Таблетки мають низку побічних ефектів, якщо вживати їх разом з іншими препаратами. Мова, серед іншого, йде про порушення функцій дихання і пригнічення центральної нервової системи.

“Але, говорити про те, що метадон плюс алкоголь – 100% смерть – не правильно. Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном – це очевидно. Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це – якщо йому дійсно підсипали, не ставили за мету його вбити. Налякати, показати його валяється в багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити – це я допускаю”, – сказав Комаровський.

Смерть нардепа Полякова – що відомо
Антон Поляков помер у Києві у ніч на 8 жовтня. Нардепа знайшли в авто таксі співробітники поліції, він був без свідомості.

Для нардепа викликали швидку допомогу, але медики не змогли його повернути до життя.

За матеріалами unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!