18 Червня, 2024
Інформація на жаль підтвердилася: Організм актора Михайла Єфремова не витримав

Інформація на жаль підтвердилася: Організм актора Михайла Єфремова не витримав

Актор Михайло Єфремов по відеозв’язку з колонії з’явився на касаційному суді – з колонії в Білгородській області. Артист був не схожий на себе – виглядав змарнілим і пригніченим. Він зізнався, його родині доводитися відривати від себе крихти Захисник актора в суді заявив, що акторові буде важко відбувати покарання повністю.

Адвокати Михайла Єфремова наполягають на тому, щоб вирок акторові скасували, адже йому буде важко в колонії, незважаючи на те, що він вже майже звик там. Не менш важко буде і його сім’ї, адже зараз рідні змушені обмежувати себе в усьому, щоб посилати Єфремову гроші.

Сам актор в ході чергового суду зізнався, що ночами він бачить кошмари, його життя перетворилося на справжнє пекло, повідомляє П’ятий канал .

«Крихти відривають»
ФОТО: НАТАЛИЯ ГУБЕРНАТОРОВА

Також стало відомо, що Михайло Єфремов захворів в колонії в Білгородській області, де він відбуває покарання за «п’яне» ДТП. Засуджений був змушений звернутися до лікаря, і його відправили на карантин. Про це пише «Московський комсомолець» з посиланням на джерело.

За словами співрозмовника видання, Єфремов «трохи прихворів». Мова не йде про коронавіруси, у актора було діагностовано ГРЗ. «Це не коронавірус. У нього було щось типу застуди. Все-таки колонія – не будинок рідний », – заявило джерело.

За інформацією видання, нездужання Єфремова могло статися через ослаблення імунітету, викликаного похолоданням у Білгородській області.

Михайло Єфремов страждає декількома хронічними захворюваннями. Як стало відомо під час кримінального процесу, у нього хронічний бронхіт і бронхіальна астма в алергічній формі, протягом якої контролюється. Крім того, раніше у актора діагностували ряд супутніх захворювань: склеротичну хвороба серця і жирову дегенерацію печінки.

Джерело розповіло, що Єфремов «відчуває себе краще». За його словами, в колонії працюють хороші лікарі, і актора швидко поставили на ноги.

Співрозмовник видання додав, що в колонії строго дотримуються заходи профілактики коронавируса. Ув’язнені надягають маски навіть на прогулянки, а відвідувачів впускають тільки в спеціальних захисних костюмах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!