21 Липня, 2024
Ігор Смешко до 3еленського: Володя скільки можна чекати, ви не бачите що треба неганйо проводити дострокові вибори..

Ігор Смешко до 3еленського: Володя скільки можна чекати, ви не бачите що треба неганйо проводити дострокові вибори..

Колишній начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, екс-голова СБУ, лідер партії “Сила і честь” Ігор Смешко вважає, що в Україні треба провести дострокові вибори.

Таку думку він висловив в інтерв’ю головному редактору видання “ГОРДОН” Олесі Бацман.

На його думку, у владі в Україні знаходяться некомпетентні люди, яких треба змінити.

“МИ ГОВОРИМО ПРО ПРЕЗИДЕНТА, ЙОГО БІЛЬШОСТІ В ПАРЛАМЕНТІ І СФОРМОВАНОМУ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ АБО ПРО ХОРОШИХ ХЛОПЧИКІВ? ХЛОПЧИКІВ, ЯКІ СІЛИ НЕ В СВОЇ КРІСЛА І ПОБАЧИЛИ, ЩО ВОНИ НЕ В ЗМОЗІ ЗАПУСТИТИ ЕКОНОМІКУ, НЕ В ЗМОЗІ НАПОВНИТИ БЮДЖЕТ, НЕ В ЗМОЗІ ПОДОЛАТИ КОРУПЦІЮ І ЗРОБИТИ ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВО, НЕ В ЗМОЗІ ПІДРИХТУВАТИ ДЕРЖАВНІ МЕХАНІЗМИ, ЯКІ НЕ ПРАЦЮЮТЬ. ВОНИ КАЖУТЬ: “А ЩО НАМ РОБИТИ? НУ ТАК ВОНО І Є. ЯК РОБИТИ, МИ НЕ ЗНАЄМО “. ТАК ДАВАЙТЕ ПРОДАМО ТЕ, ЩО ЩЕ НЕ РОЗПРОДАНО, І ПОЗИЧИМО ГРОШІ! – ЗІРОНІЗУВАВ СМЕШКО. – ЩО ЇМ РОБИТИ? ЇМ ПОТРІБНО СКАЗАТИ: “МИ НЕ В ЗМОЗІ [ЩОСЬ ЗМІНИТИ], МИ ВЛІЗЛИ НЕ В СВОЮ СПРАВУ, МИ НЕ КОМПЕТЕНТНІ. ХЛОПЦІ, ВИБАЧТЕ НАМ, ДАВАЙТЕ ГОТУВАТИ ТАКІ ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ [ПАРЛАМЕНТУ] “.

Бацман уточнила, мова йде тільки про парламентські вибори або про президентські теж.

“ДЛЯ ПОЧАТКУ – ПРО ПАРЛАМЕНТСЬКІ. А ЯКЩО ПРЕЗИДЕНТ [ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ] ТАК БУДЕ ДАЛІ СЕБЕ ВЕСТИ … ЯКЩО ВІН ХОЧЕ БУТИ ЧЕСНОЮ ЛЮДИНОЮ, ВІН ПОВИНЕН СКАЗАТИ: “Я НЕ УЯВЛЯВ СОБІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ СТОЯТЬ ПЕРЕД КРАЇНОЮ. Я НЕ УЯВЛЯВ, ЩО У МЕНЕ НЕМАЄ КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ. Я НЕ УЯВЛЯВ, ЯКИХ ЛЮДЕЙ ПОТРІБНО ПІДБИРАТИ … ХЛОПЦІ, ВИ МЕНЕ ВИБАЧТЕ, АЛЕ Я ХОЧУ ЗАЛИШИТИСЯ ПОРЯДНОЮ І ЧЕСНОЮ ЛЮДИНОЮ, ТОМУ ДАВАЙТЕ СПОЧАТКУ ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ ПРОВЕДЕМО, А ПОТІМ, ОЧЕВИДНО, ТРЕБА ГОТУВАТИ І ДОСТРОКОВІ ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ “, – ЗАПРОПОНУВАВ ЕКС- ГЛАВА СБУ.

Він переконаний, що людина, “яка має честь і совість”, не може вчинити інакше.

На думку Смешка, про ефективність будь-якої влади можна судити за наступними напрямками: економіка, армія, дипломатія, інформаційна політика, наука, культура, освіта, екологія і демографія.

“ЦЕ ПОКАЗНИКИ, ЗА ЯКИМИ ПОТРІБНО СУДИТИ. ВОНИ НЕ ПОЛІПШУЮТЬСЯ. ВСІ РОЗМОВИ ПРОТЯГОМ ДВОХ РОКІВ [ЗВОДЯТЬСЯ ДО НАСТУПНОГО]:” А ЩО НАМ РОБИТИ? “- ОБУРИВСЯ ВІН.

Відзначимо. що і в минулому році Ігор Смешко торкався теми тарифів та злочинної діяльності національного регулятора (НКРЕКП)

“ТАРИФИ – ЦЕ АНТИКОНСТИТУЦІЙНА ПОЛІТИКА УРЯДІВ. ВОНИ ПРИВЕЛИ ДО ТОГО, ЩО ЗБІДНЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ЯК ТАКЕ ЗАРАЗ ПЕРЕТВОРИЛОСЯ В КАТАСТРОФУ. ЗГІДНО З ПЕРШОЮ СТАТТЕЮ КОНСТИТУЦІЇ, МИ – ДЕМОКРАТИЧНА, СОЦІАЛЬНА І ПРАВОВА ДЕРЖАВА. ПЕНСІОНЕРИ ДОВЕДЕНІ ФАКТИЧНО ДО ВИМИРАННЯ. МИ ВИСТУПАЄМО ЗА ТЕ, ЩОБ ПЕНСІОНЕРИ СТАЛИ СЕРЕДНІМ КЛАСОМ, ЯК В ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇНАХ. ЩО СТОСУЄТЬСЯ ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ, ПОТРІБНО ПОВЕРТАТИ ТЕ, ЩО БУЛО ЗНИЩЕНО. ШКАЛА МАКСИМАЛЬНОЇ ПЕНСІЇ МАЄ СТАНОВИТИ 90%, З УСІМА НАДБАВКАМИ ЗА СЛУЖБУ. НЕ МОЖНА ПОРУШУВАТИ СОЦІАЛЬНИЙ РІВЕНЬ, ЯКОГО ДОСЯГЛИ ЗГІДНО З КОНСТИТУЦІЄЮ “, – ЗАЯВИВ СМЕШКО.

Він додав, що створення Національної комісії, яка здійснює держрегулювання в сфері енергетики, було “анти конституційною дією” з боку п’ятого президента України Петра Порошенка, і це визнав Конституційний Суд.

“А ЩО ЗА ЦИМ ПОСЛІДУВАЛО? ЯК МОЖНА ПРОСТО КОНСТАТУВАТИ, ЩО УРЯД ПІШОВ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТАРИФИ, ПРЕЗИДЕНТ ПІШОВ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЯК ГАРАНТ ДОТРИМАННЯ КОНСТИТУЦІЇ І ЗАКОНІВ? ВІН ПОВИНЕН БУВ ЗУПИНИТИ ДІЯЛЬНІСТЬ УРЯДУ, СПРЯМОВАНУ НА ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ, ТОМУ ЩО ЦЕ ЗНИЩУЄ РАНІШЕ ДОСЯГНУТИЙ СОЦІАЛЬНИЙ РІВЕНЬ. НЕ МОЖНА ПОГІРШУВАТИ СОЦІАЛЬНИЙ РІВЕНЬ, ЗА КОНСТИТУЦІЄЮ ПРЕЗИДЕНТ, ЯК ГАРАНТ, ПОВИНЕН ЗУПИНЯТИ ДІЇ УРЯДУ В ЦЬОМУ НАПРЯМКУ. У НЬОГО ДЛЯ ЦЬОГО Є ПОВНОВАЖЕННЯ. А ВІН – НАВПАКИ, СТВОРЮЄ ЦЕ НКРЕКП, НЕМОВ ФУНТА З “ЗОЛОТОГО ТЕЛЯТИ”, ЯКИЙ ПОВИНЕН СИДІТИ. І КАЖЕ: ТАМ ХЛОПЦІ ЗІБРАЛИСЯ, КЕРУЄ МІЙ МЕНЕДЖЕР З ROSHEN, ЯКИЙ ПРИЇХАВ З РОСІЇ, ЦЕ ВОНИ ТАРИФИ ВВЕЛИ. А ЩО ПОРОБИШ – ЦЕ НЕЗАЛЕЖНИЙ ОРГАН. КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД ПОТІМ ВИЗНАВ, ЩО ЦЕ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНІВ І КОНСТИТУЦІЇ, АЛЕ ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА ЦЕ? ПОКИ ЗА ТАКІ РЕЧІ НЕ СТАНУТЬ ПРИТЯГАТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ І САДИТИ ЗА ГРАТИ, МИ НЕ ВІДНОВИМО ПОВАГУ ДО КОНСТИТУЦІЇ І ЗАКОНАМ. АНТИКОНСТИТУЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ – НАЙГОЛОВНІШИЙ ВОРОГ, ТОМУ ЩО ЦЕ ЗНИЩУЄ НАРОД УКРАЇНИ “, – ЗАЗНАЧИВ СМЕШКО.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!