25 Травня, 2024
Гoспoдu мuлoсeрднuй , що це? Людeй рoзкuдaє як сiрнuкu: Пpямo в цi хвuлuнu гiгaнтcькoї сuлu yрaгaн знuщyє мiстo- мiльйoннuк

Гoспoдu мuлoсeрднuй , що це? Людeй рoзкuдaє як сiрнuкu: Пpямo в цi хвuлuнu гiгaнтcькoї сuлu yрaгaн знuщyє мiстo- мiльйoннuк

Комбіновані ефекти Typhoon In-fa та область високого тиску в Тихому океані вже породили інтенсивний дощ, який спричинив смертельні повені минулого тижня в Хенані, внаслідок яких постраждало понад 11.4 мільйонів людей.

Призупинено всі рейси до та з великих міст, включаючи Шанхай, Ханчжоу та Нінгбо, а також деякі послуги поїздів.

Шанхай також призупинив роботу всіх служб швидкісних поїздів до обіду в понеділок. Тим часом провінція Чжецзян підняла червоне оповіщення про затоплення близько 30 міст і округів, згідно з рахунком Вейбо уряду провінції.

Попереду надходження тайфуну, користувачі соцмереж у Чжецзяні опублікували фото та відео, на яких дерева здуваються сильними вітрами, а річка Яо переповнена своїми берегами.

Максимальна сила вітру поблизу епіцентру тайфуну становила 38 метрів на секунду, передає Сіньхуа.

“Ін-Фа” – шостий за рахунком тайфун, з яким цьогоріч доводиться мати справу КНР.

Після того, як швидкість вітру біля берега досягла 100 км/год, пройшла евакуація близько 330 000 жителів району Фенсянь, що поблизу Шанхаю, повідомляє Associated Press.

Також у даному регіоні скасовано всі заходи за участю дітей та авіарейси.

Тих, кого не евакуювали, китайська влада просить не виходити зі своїх домівок.

За прогнозом місцевої метеослужби, вночі неділі тайфун може повторно вдарити по прибережних районах між містом Цзясин (провінція Чжецзян) та м істом Цидун (провінція Цзянсу).

Перед цим тайфун пронісся Тайванем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!