21 Липня, 2024
Гончаренко дізнався про долю Зеленського: “Мені достеменно відомо, що вже невдовзі в нього будуть…”

Гончаренко дізнався про долю Зеленського: “Мені достеменно відомо, що вже невдовзі в нього будуть…”

Депутат Верховної Ради від партії “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренкозаявіл про швидку відставку чинного Президента України Володимира Зеленського. (Щоб переглянути відео прокрутіть до кінця)

Про це він сказав у своєму відеоблозі на каналі в Ютуб. Так, він заявив, що не може стояти осторонь і спостерігати падіння рейтингів партії “слуга народу”. «Не можу не відреагувати на головні події в країні.

Вчора вийшли нові рейтинги, за якими «Слуга народу» впав на третє місце серед політичних партій. За даними КМІСу – це одне з найбільш шанованих соціологічних служб країни, партія посіла третє місце з результатом 18,7% », – повідомив політик. “Що це означає? Начебто здається, що це не мало, але давайте згадаємо, що в минулому році «Слуга народу» взяла 43% по країні. Зараз у них залишилося 18,7%. А якщо згадати 73% Зеленського, то взагалі ці цифри вражають », – заявив Гончаренко.

 

Також він повідомив, що на другому місці за рейтингами КМІС зупинилася партія Петра Порошенка «Європейська Солідарність», їй довіряють 19% жителів країни. Перше місце за його словами, дісталося політичної партії ОПЗЖ – 21%. «Це звичайно виглядає дуже сумно, я говорю про ОПЗЖ, якщо це правда, що вони можуть виходити на перше місце», – додав Гончаренко. Також він заявив, що чинний президент країни Володимир Зеленський на очах втрачає владу.

«Тому, що весь цей рік, він спирався тільки на свій рейтинг, він не збудував систему, не призначив якихось людей правильних, у нього немає сенсу. Куди він веде країну, не знає він сам, ніби й не в Росію, ніби й не до Європи, взагалі не зрозуміло куди. Через всього цього, у нас сьогодні у владі президент, який спирався тільки на свій особистий рейтинг, а коли рейтинг розтанув, він просто падає.

Падає в політичну прірву », – додав Олексій Гончаренко. «Він летить з величезною швидкістю і тягне вшити з собою країну. Всі ці кризи, які один за іншим йдуть, тому що він не здатний керувати країною, все це призведе до великого політичної кризи.

Результат якого, що? Вибори? », Констатував Гончаренко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!