25 Липня, 2024
Гіршого мабуть і годі було чекати: Священник екстренно звернувся до близьких і рідних Заворотнюк

Гіршого мабуть і годі було чекати: Священник екстренно звернувся до близьких і рідних Заворотнюк

Відома російська актриса Анстасія Заворотнюк в даний момент проходить лікування від онкологічної хвороби. Дана новина викликала масу обговорень в інтернеті і за його межами.

Портал «Рамблер» повідомляє, що російський священик Андрій Ткачов вибухнув звинуваченнями в бік родичів актриси і журналістів. повідомляє proua.com.ua

Повідомляється, що представник православної церкви звинуватив ЗМІ, колег і родичів Заворотнюк в користі. За його словами, журналісти і близьке оточення актриси продовжують говорити про її хвороби лише для залучення слави і просто наживаються на трагедії жінки. Ткачов вважає, що подібна поведінка є справжнім знущанням над страждаючим людиною і закликає зупинити шум навколо персони Анастасії.

Священик засудив тих, хто поширює чутки про Заворотнюк і назвав це безсовісним і не гідною поведінкою, адже на її місці міг опинитися будь-який дугою людина.

Крім цього він сказав, що по справжньому співчутливі люди не стануть розводити брудні чутки, а допоможуть страждає матеріально і прочитають молитву Богу за її здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!