19 Липня, 2024
Цю жінку паралізувало в 37, потім її кинув чоловік і хотів забрати дітей. Але вона не могла собі дозволити бути слабкою…

Цю жінку паралізувало в 37, потім її кинув чоловік і хотів забрати дітей. Але вона не могла собі дозволити бути слабкою…

Ріона Келлі в свої 37 років виявилася паралізованою. Лікарі сказали, що вона ніколи більше не зможе ходити. Через це від жінки пішов чоловік, з яким вони довгий час були в шлюбі. Чоловік подав на розлучення, а також планує отримати права опіки на чотирьох дітей.

Рiона не хотіла розлучатися зі своїми дітьми, тому вирішила, у що б то не стало, навчитися знову ходити. Їй вдалося всього за 8 тижнів знову встати на ноги, і зараз жінка здатна ходити без будь-якої допомоги. Їй поки не даються великі відстані, тому вона все ще змушена використовувати коляску.

За її словами найскладніше було пережити не інсульт, а зраду людини, з яким вона прожила цілих 14 років.

Після того, як Келлі вирішила боротися з паралічем, лікарі сказали, що в таких випадках потрібні не менше 6 місяців посиленої терапії, щоб знову поставити людину на ноги. Жінка стала займатися, але незабаром зрозуміла, що їй дуже складно робити це самостійно.

Вона написала на своїй сторінці Фейсбук оголошення про те, що шукає персонального тренера, який допоміг би їй впоратися з паралічем кінцівок.

На її заклик про допомогу відгукнувся колишній професійний гравець в американський футбол Кіт Мейсон. Саме з його допомогою жінка знову почала ходити.

Після всього пережитого пара продовжила відносини. Келлі і Кіт вже майже рік живуть разом. Жінці вдалося отримати права опіки на своїх дітей.

«Кіт – це найкраще, що траплялося в моєму житті. Він допоміг мені встати на ноги, а діти просто без розуму від нього », – говорить щаслива Келлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!