18 Червня, 2024
Ця дівчинка здається звичайною!? А тепер погляньте на неї коли камера опуститься нижче…

Ця дівчинка здається звичайною!? А тепер погляньте на неї коли камера опуститься нижче…

Прочитайте цю історію і задумайтеся про те, наскільки ви щасливі.

Габі Шулло запідозрила недобре ще далекого 2011 році після невдалого падіння на ковзанці.  Це здавалося звичайним ударом, але все було набагато складніше. Остеосаркома, такий невтішний діагноз був поставлений – дев’ятирічної Габі стояла війна з раком. А як відомо, жодна війна не буває без втрат

Після тримісячного курсу хіміотерапії дівчинці зробили ротаційну ампутацію : прибрали уражену раком колінну чашечку і пришили до культі решту ноги, повернувши її на 180 градусів. Така ампутація забезпечує велику рухливість в майбутньому, хоч і виглядає страхітливо. Однак коли на кону життя дитини, особливо вибирати не доводиться.

«Ми порадилися з Габі,» – Кажуть батьки. – «Показали їй відео, як живуть люди після ротаційних ампутацій.

Єдиний мінус, це зовнішній вигляд, але ми хотіли, щоб вона могла жити максимально повноцінним життям ».

«Після операції у мене було тільки одне бажання – я знову хотіла танцювати. До того, як мені ампутували коліно, я займалася балетом і дуже хотіла продовжувати. Це сильно мене мотивувало і підняло з ліжка. І, звичайно, любов моїх рідних », – говорить Габі.

“Це було дуже боляче. Я боялася перенести вагу на хвору ногу. У мене пішло близько року тільки на те, щоб рухатися без сторонньої допомоги, і ще рік, щоб танцювати на сцені ».

Зараз Габі Шулло 14 років, вона знову тренується, бере участь в змаганнях і надихає багатьох дітей, які впоралися з раком і яким ще належить реабілітація.

В майбутньому вона збирається стати лікарем, щоб шукати ліки від раку.

«Якщо я змогла подолати хворобу і навчилася жити без ноги, значить, я зможу ще щось більше!» – каже вона.

Цій дівчинці довелося зіткнутися з неймовірними труднощами. Її історія – приклад того, що життя іноді може бути жорстокою, і тому важливо вміти тримати удар, давати відсіч обставинам, долі і завжди йти до заздалегідь наміченої мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!