19 Червня, 2024
Цього найбільше бoялиcя: Кабмін офіційно заявив “Вaкцинaцiя, сертифікат або теcт”- Влада посилила правила пасажирських перевезень

Цього найбільше бoялиcя: Кабмін офіційно заявив “Вaкцинaцiя, сертифікат або теcт”- Влада посилила правила пасажирських перевезень

Кабінет міністрів України посилив правила пасажирських перевезень в “жовтій”, “помаранчевій” і “червоній” зонах адаптивного карантину. Нові обмеження почнуть діяти з 21 жовтня.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби, щоб зберегти життя і здоров’я громадян.

Тому наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, що підтверджують їх C0VlD-безпеку, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень в будь-якому виді транспорту “, – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Які документи необхідні

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів в регіонах з “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епідемічної небезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу літаків і пасажирів одного з цих документів:

  • підтвердження повного курсу вaкцинaцiї (або отримання однієї дози для регіонів “жовтої” зони)
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вaкцинaцiю від C0VlD-19 (вaкцинoю, яка дозволена ВООЗ); негативний ПЛР-тест; документ, що підтверджує одужання від C0VlD-19, дію якого підтверджено через додаток “Дія”
  • негативний тест на C0VlD-19 методом ПЛР або експрес-тест на визначення антигену к0віду SARS-C0V-2 (діє 72 години)

На якому транспорті діятимуть обмеження

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний і залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Правила не застосовуватимуться до міських і внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака і пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!