26 Квітня, 2024
Це має знати кожен! Що не можна робити в жодному разі якщо звалився з платформи в метро та як вибратися! (ФОТО)

Це має знати кожен! Що не можна робити в жодному разі якщо звалився з платформи в метро та як вибратися! (ФОТО)

ЦЕ МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН.

Якщо звалився з платформи в метро, ​​категорично не можна назад лізти на платформу❗️

Почнемо здалеку, це важливо. На чому рухаються поїзди метро? На електротязі.

Звідки вони беруть електрику? Поїзд рухається по двом звичайним ходовим рейкам, а збоку, під платформою, від поїзда йде третя рейка, контактна, з електрикою. Вона зазвичай кольорова — жовта або червона. І наближатися до неї категорично заборонено. Часто це закінчується смертю.

Саме тому якщо Ви впали з платформи — НІ В ЯКОМУ РАЗІ, НІКОЛИ, не намагайтеся залізти на платформу назад там де впав. Для цього є сходи біля цифрового табло.

І НІ В ЯКОМУ РАЗІ, НІКОЛИ, не намагайтеся сховатися від поїзда, що наближається під платформу.

А ЩО ТОДІ РОБИТИ?

1.Варіант номер один: бігти в напрямку руху поїзда до початку платформи. Поїзд там все одно зупиниться, а машиніст побачить Вас заздалегідь. Співробітники метрополітену допоможуть вибратися. На початку платформи, біля цифрового табло, є НОРМАЛЬНІ СХОДИ, по яким спокійно можна вийти з шляхів.

2. Якщо раптом не можете бігти, лягайте обличчям вниз в виїмку між рейками, головою до поїзда. Вкрай важливо встигнути скинути з себе рюкзаки і сумки.
Лягайте, закрийте вуха … Гуркотить поїзд знатно, від нього йде потік гарячого повітря і при гальмуванні можуть летіти іскри. Зосередьтеся на положенні тіла, лежить нерухомо. Виїмка спроєктований так що вас ніщо не зачепить і ви обов’язково залишитеся живі.

Обов’язково лежати ГОЛОВОЮ до поїзда, інакше одяг може задерти потоком повітря, і зачепитися за що-небудь, тоді Вас може потягнути.

3. Якщо бачите, що хтось впав — обов’язково підкажіть людині, що робити .. Якщо побіг — відмінно, тоді швидше повідомте черговому по станції: або через колону екстреного виклику, або через будь-якого співробітника метрополітену. Хоч через прибиральника — вони зазвичай всі проінструктовані на цей випадок.

4. Якщо людина все-таки лізе назад на платформу — ні в якому разі не подавайте йому руку: якщо його вдарить струмом від контактної рейки — Вас вдарить разом з ним. Скиньте куртку — витягайте за одяг. Але краще направте по ходу руху поїзда в початок платформи або ще зрозуміліше до годинника, до першого вагону, до місця зупинки складу. Це простіше і правильніше.

5. У разі аварії або катастрофи, в загальному якщо поїзд встав в тунелі і машиніст про це повідомив вас і далі точно не піде — виходьте справа по ходу руху поїзда. Пам’ятайте, що контактна рейка розташований зліва по ходу руху, і не факт що її відразу ж знеструмлять …

Розкажіть та покажіть це дітям!

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: текст «красный кожух контактного рельса. лоток,в котором можно укрыться от поезда, здесь помещается взрослый человек.»

На зображенні може бути: одна або кілька осіб

Mila Shevchenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!