25 Травня, 2024
Чоловік запитав у няні в дитбудинку, чому немовлята в ліжечках мовчать. Її відповідь довела до сліз…

Чоловік запитав у няні в дитбудинку, чому немовлята в ліжечках мовчать. Її відповідь довела до сліз…

Дайна і Метт Мейгерена — молода пара з Челсі, штат Мічиган, США. У минулому році вони з нетерпінням чекали народження свого малятка Луелла. Після 18-годинних сутичок Дайна зовсім ослабла, а серцебиття Луелла початок сповільнюватися. У матері і дочки сильно піднялася температура. Метт і Дайна молилися, щоб все пройшло успішно, і 23 жовтня Дайна народила.

Зовсім недавно Дайна поділилася історією, яка швидко розійшлася по Інтернету, не залишаючи нікого байдужим.

«У перший раз, коли ми зважилися залишити дочку будинку, ми вирушили до церкви. Там один з місіонерів розповів випадок, який запав мені глибоко в душу. Цей місіонер побував в одному з дитячих притулків в Уганді. Насправді він бував у багатьох з них, але саме цей відрізнявся від інших. Чоловік увійшов в дитячу кімнату, де було понад 100 ліжок, в яких лежали немовлята. Він здивовано прислухався і не повірив своїм вухам — стояла приголомшуючий тиша. Звук, який ніколи не присутній там, де є маленькі діти. Але тут, в кімнаті з більш ніж 100 малюками, стояла саме вона, лякає тиша. Він повернувся до няньці і запитав, чому так тихо. Відповідь, який пролунав, змусив мене здригнутися. Я ніколи, НІКОЛИ в житті не забуду його.

Медсестра подивилася на місіонера і сказала: «Після того, як вони потрапляють до нас сюди і плачуть незліченну кількість годин, проходить тиждень, коли вони заспокоюються, розуміючи, що ніхто до них не прийде …

… Вони перестають плакати, коли розуміють, що ніхто не прийде до них. Ні через 10 хвилин, ні через 4 години, можливо, ніколи …

Моє серце наче розбилося на частини, і я ніяк не могла зібрати його по шматочках. У мені загорілося бажання дати обіцянку. Обіцянка самій собі.

Ми прийшли додому. В ту ніч, поки Луелла спала, притулившись своїм маленьким тільцем до мене, я дала їй обіцянку. Що я завжди буду приходити до неї.

Завжди. О 2 годині ночі, коли почую плач по радіоняні, я прийду. Коли їй вперше буде боляче, коли її серце буде розбите в перший раз, ми прийдемо до неї. Ми будемо поруч, підтримаємо, дозволимо їй самій приймати рішення, але будемо поруч. Вона побачить, як ми плачем і засмучуємося, адже плакати і відчувати — це нормально. Вона буде знати, що ми — її безпечний притулок. Ми завжди будемо поруч «.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!