19 Червня, 2024
Чесно заробила на “плюсах”? Наталія Мосейчук показала свій розкішний особняк в передмісті Києва (фото, відео)

Чесно заробила на “плюсах”? Наталія Мосейчук показала свій розкішний особняк в передмісті Києва (фото, відео)

Наталія Мосейчук разом зі своєю сім’єю живе в приватному будинку, де її діти можуть проводити час на свіжому повітрі. 48-річна ведуча ТСН дозволила поглянути на її хороми і показала свій розкішний особняк, зазначають Патріоти України.

Відома українська телезірка живе в гарному двоповерховому білому дуплексі – приватному будинку на двох господарів. У сім’ї є власний вхід і двір, а їх маєток має з сусідами лише одну спільну стіну. На покупку заміського будинку наполіг чоловік зірки ток-шоу “Право на владу”, оскільки Ілля Іванович хотів, щоб у молодшого сина дитинство пройшло на природі.

“Ми сиділи і думали, ростити його на асфальті. А він у нас абсолютно міський хлопчик. Або занурити його в наше дитинство”, – зазначив чоловік Наталії Мосейчук.

У дворі висаджений живопліт, кругом гарний рівний газон, на якому можна полежати, побігати в футбол і активно проводити час на свіжому повітрі. На вулиці є тераса, де вся родина збирається за столом в теплу пору року. На першому поверсі простора світла кухня з сучасною технікою, їдальня і зал, а на другому поверсі спальні.

Вихованням сина займається чоловік Наталії Мосейчук. Річ у тому, що тато хоче для сина більше розваг і вільного часу, а мама, яка з дитинства була зайнята музичною школою і різними гурткам, хотіла для хлопчика більш насичений графік. В результаті кермо влади були передано главі сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!