16 Червня, 2024
Черговий зaмax! Посеред білого дня: 0бстріл машини! Вслід за Шефіром: серія атак…

Черговий зaмax! Посеред білого дня: 0бстріл машини! Вслід за Шефіром: серія атак…

30 вересня в Солом’янському районі Києві невідомі стріляли у водія голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова. Про це сам Хромов повідомив на своїй сторінці Facebook.

Посадовець уточнив, що він у четвер був у службовому відрядженні у м. Вінниця, їздив потягом, а службове авто залишилося в архівному містечку на вул. Солом’янській, 24.

«У ЦЕЙ ЧАС З СУСІДНЬОГО БУДИНКУ ПО МОЄМУ ВОДІЮ, ЯКИЙ ПЕРЕБУВАВ ПОРУЧ З ГАРАЖЕМ В АРХІВНОМУ МІСТЕЧКУ, БУВ ЗРОБЛЕНИЙ ПОСТРІЛ (ЧИ ДЕКІЛЬКА). КУЛЯ ЧИ ДРІБ ЗАЧЕПИЛА ПІДБОРІДДЯ СЕРГІЯ, ЗАГРОЗИ ЗДОРОВ’Ю ЧИ ЖИТТЮ НЕМА», – РОЗПОВІВ ХРОМОВ.

Також він зазначив, що швидка допомога та поліція відпрацювали добре.

За даними Хромова, слідчо-оперативна група вже затримала ймовірного стрільця. Інші обставини встановлюються.
Голова Державної архівної служби України не пов’язує даний інцидент зі своєю професійною діяльністю.

«Я НЕ ЗНАЮ МОТИВІВ ЛЮДИНИ, ЯКА СТРІЛЯЛА. НІ З ЧИМ ЦЕ НЕ ПОВ’ЯЗУЮ І ПРОШУ НЕ БУДУВАТИ КОНСПІРОЛОГІЧНИХ ТЕОРІЙ. ХАЙ БЕРЕЖЕ НАС ВСІХ БОГ!», – ПІДСУМУВАВ ХРОМОВ.

Незабаром джерела Klymenko Time в МВС повідомили деталі щодо вчорашньої стрілянини по автомобілю глави Державної архівної служби Анатолія Хромова, під час якої постраждав його водій.

Стріляли дійсно з вікна будинку біля держархіву, четвертий поверх будинку за адресою вул. Преображенська, 37.

Стріляв місцевий 32-річний житель, безробітній.

А тепер найголовніше – стріляв він з пневматичної гвинтівки, яку і знайшли під час обшуку. Крім гвинтівки знайшли договір про оренду квартири і … прилад з пластикової пляшки, широко відомий у вузьких колах як «бульбулятор». Сам затриманий був під діями деяких речовин, під час затримання заявив, що стріляв в птицю, але випадково потрапив в людину.

Нагадаємо, вранці 22 вересня під Києвом обстріляли авто першого помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра. Внаслідок цього поранення отримав водій.

Одразу після цього глава держави опублікував у своєму телеграмі відеозверення. Він наголосив, що “передавати привіт” пострілами з лісу в авто його друга – це слабкість.

“СЕРГІЙ ЖИВИЙ. ВОДІЯ, НА ЖАЛЬ ПОРАНИЛИ. ЗАРАЗ ВІН ПЕРЕБУВАЄ У ЛІКАРНІ. НА МІСЦІ ПРАЦЮЮТЬ ПРАВООХОРОНЦІ, ВВЕДЕНО ПЛАН ПЕРЕХОПЛЕННЯ. ВВАЖАЄТЬСЯ, ЩО ЦЕ БУВ ЗАМАХ НА ВБИВСТВО”, – ЗАЗНАЧИВ ГЛАВА ДЕРЖАВИ.

ПЕРЕДАВАТИ МЕНІ ПРИВІТ З ЛІСУ ПОСТРІЛАМИ В АВТО МОГО ДРУГА – ЦЕ СЛАБКІСТЬ. А ОСЬ ВІДПОВІДЬ БУДЕ СИЛЬНОЮ,– НАГОЛОСИВ ПОЛІТИК.

Президент запевнив, що цей інцидент ніяк не вплине на міцність його команди. Як і на курс, який вони обрали: до змін, детінізації економіки, боротьби з криміналітетом та великими впливовими фінансовими групами.

Своєю чергою глава Офісу Президента у ефірі програми “Свобода слова” заявив, що розслідувати злочин допомагають США, і Велика Британія. Він також пояснив, що обстріл авто “викликав шалену реакцію” серед друзів та партнерів.

Андрій Єрмак переконаний, що дізнаються, “хто за цим стояв”.

Єрмак розповів, що злочин викликав шалену реакцію – “ми отримали багато дзвінків зі словами підтримки з боку наших друзів, партнерів”.

БАГАТО ХТО ЗАПРОПОНУВАВ СВОЮ ДОПОМОГУ. І СЬОГОДНІ НАШІ ПРАВООХОРОНЦІ СПІВПРАЦЮЮТЬ ЗІ США І З ВЕЛИКОЮ БРИТАНІЄЮ,– ЗАПЕВНИВ ГЛАВА ОП.

Він також переконаний: “Ми дізнаємось, хто за цим стояв”.

Єрмак додав, що за цим фігурують сили, які не хочуть реформ в країні, а також припинення війни та очищення нашої країни від криміналітету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!