19 Липня, 2024
Бродяча собака знайшла на смітнику і винесла до людей … немовля! Про такий порятунок в місті ще не чули

Бродяча собака знайшла на смітнику і винесла до людей … немовля! Про такий порятунок в місті ще не чули

Вона йшла по вулиці бразильського міста Кампінас і несла свою дорогоцінну ношу.

Бездомна, але дуже розумна собачка на ім’я Анжела (як її пізніше назвуть жителі міста) ніколи не чула про дресирування, її ніхто ніколи не пестив і не розповідав про цінності людського життя. Але вона якимось особливим сьомим чуттям зрозуміла, що ось цей маленький теплий комок, який вона знайшла на смітнику, набагато дорожчий, ніж всі зариті там же кісточки.

Тільки Вищі Сили могли вселити Анжелі зробити те, що вона зараз робила. А собачка йшла до найближчої хати, де були відкриті ворота і виднілися люди.

Жінка, яка стояла біля ганку, мало не впала від шоку, коли побачила, що ж їй принесла Анжела.

Дитина – дівчинка – всього пару годин, як з’явилася на світ. Навіть її пуповинка не була перерізана, а волочилася за нею по дорозі! Мати народила і кинула дитину помирати на звалищі, навіть не спромігшись загорнути дитя в пелюшку …

Домогосподарка, яка прийняла дівчинку з пащі собаки, була здивована, наскільки та обережно поводилася з немовлям. На тілі не було не те що подряпин, але навіть і сліду від зубів – настільки дбайливо Анжела несла свою знахідку.

Дитина була доставлена ​​в лікарню, лікарі обстежили її і не знайшли ніяких порушень – дівчинка цілком здорова і тепер має шанс вирости повноцінною і щасливою людиною.

А розумницю Анжелу захотіли прийняти до себе кілька місцевих жителів, проте вона поки ні до кого не прив’язалася. Більш того, люди помітили, що собака щодня оббігає все мусорки свого району, хоча її постійно підгодовують, і вона ніколи не буває голодною.

Очевидно, розумна тварина шукає – чи не потрібна комусь ще її скромна допомога …

Хочеться сподіватися, що у Анжели врешті-решт знайдеться люблячий господар, адже ця собака просто героїня! Чого не скажеш про матір дівчинки…

Рости здоровим, малюк! Нехай всі твої біди залишаться позаду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!