18 Червня, 2024
“Боляче…” Рік після трагедії Ан-26, як склалася доля єдиного вцілілого курсанта…

“Боляче…” Рік після трагедії Ан-26, як склалася доля єдиного вцілілого курсанта…

Життя сім’ї не назвеш фінансово благополучним…

Стало відомо, як живе виживший курсант у катастрофі під Чугуєвом

Єдиний виживший рік тому в авіакатастрофі під Чугуєвом курсант В’ячеслав Золочевський, який досі продовжує мріяти про небо, комісований з армії.

Про це Вести розповів радник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Гнат.

В’ячеслав проходив обстеження у Вінниці, де проводять Військово-медичну експертизу льотного складу всієї державної авіації. Там його визнали непридатним до військової служби. Хлопцеві запропонували залишитися в авіації в наземних службах, але він відмовився, так як хоче бути льотчиком. Про аварію він говорити не хоче, йому боляче це згадувати.

Відео дня:

За словами Ірини Золочівської, яка працює продавцем в овочевому магазині Харкова, незважаючи на втрату здоров’я під час навчання, її син не отримав компенсацію.


А життя сім’ї не назвеш фінансово благополучним. Сім’я живе на орендованій квартирі. Квартиру, яку їм обіцяли, вони так і не отримали.

“Мені доводиться працювати майже цілодобово. Зміна до 21:00, відпускають о 21: 30. Поки доберуся додому, сил зовсім не вистачає. Ледве встигаю щось приготувати молодшому синові поїсти. Він змушений був піти працювати”, – розповідає мама курсанта.


Варто нагадати, що 25 Вересня 2020 року під Чугуєвом Харківської області розбилися 26 осіб – курсанти, екіпаж та інструктори. Літак Ан-26Ш виконував Нічний навчально-тренувальний політ недалеко від військового аеродрому.

В живих залишився тільки В’ячеслав Золочівський. Після вибуху його накрило уламком фюзеляжу, що врятувало хлопця від вогню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!