19 Червня, 2024
Бoйoвики PФ шoкoвaнi: пoдивiтьcя, що витворяє “секретна група” ЗCУ на Донбасі (Відео)

Бoйoвики PФ шoкoвaнi: пoдивiтьcя, що витворяє “секретна група” ЗCУ на Донбасі (Відео)

Російські найманці на Донбасі лякають один одного розповідями про роботу на лінії фронту якусь секретну групи ВСУ, яка спеціалізується на їх ліквідації.

Цю інформацію розкрив анонімно найманець на прізвисько Червоний в інтерв’ю російському пропагандиста Юрію Котеняті, передає Діалог.UA . “

Ця група у противника є. Може бути, навіть не одна … Вони заточені ідеологічно, психологічно до цього готові. Вони по-іншому на це (війну – ред.) Дивляться … Вони виросли, по суті, в іншій державі, отримали інше виховання і освіту про ту ж саму історію.

Для них ми реально сепаратисти, люди, які посягнули на цілісність їхньої держави, вони бачать в нас ворогів “, – заявив Червоний.  Він запевняє, що дана секретна група ЗСУ дуже добре озброєна і кваліфікована. ” Вони виконують свою роботу, роблячи це досить грамотно.

У них забезпечення за рахунок Міноборони, СБУ, волонтери допомагають … Спеціалізуються на диверсійній роботі …. Віддаленому мінування. Дуже добре підготовлені. Технічно проводять детальну розвідку “, – розповів найманець РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!