25 Червня, 2024
Більше не жебраки: мінімальна пенсія в Україні зросте до 7 800 гривень – коли та кому пощастить з підвищенням…

Більше не жебраки: мінімальна пенсія в Україні зросте до 7 800 гривень – коли та кому пощастить з підвищенням…

Те, що на позачерговому засіданні уряду, проведеному в понеділок, 11-го жовтня, було прийнято рішення про збільшення мінімального розміру пенсії, для певної категорії населення, до 7,8 тисячі гривень, свідчить інформація, опублікована на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.

Гривні. Фото: скріншот YouTube-відео
Гривні. Фото: скріншот YouTube-відео

Зокрема, на такі базові пенсійні виплати, у сумі 7,8 тисячі гривень, можуть розраховувати непрацездатні батьки, дружина або чоловік захисника, який загинув у зоні проведення АТО/ООС, і вже наступного року, подібну підвищену пенсійну допомогу, зможуть отримати понад 2 тисячі громадян. Крім того, цю адресну допомогу до пенсійних виплат, стануть надавати незалежно від того, чи є аналогічні доплати в інших члени сім’ї.

Варто відзначити, що в поточному серпні, близько 400 тисячам ексвійськових, які є на цей момент пенсіонерами, було проведено нарахування надбавок до пенсійних виплат за липень, і мінімальна пенсія тих, хто брав участь у бойових діях, підросла на 834,3 гривні або ж на 45 відсотків. Також, трохи більші надбавки, в сумі 2 тисяч гривень, нарахували тим колишнім військовослужбовцям, які вийшли на заслужений відпочинок до 1-го березня 2018-го року.

Пенсии 2021. Фото: скриншот YouTube-видео.
Пенсии 2021. Фото: скриншот YouTube-видео.

Нагадаємо, що наступного року, в Україні піднімуть мінімальну заробітну плату з 6,5 тисячі гривень до 6,7 тисячі гривень, насправді скорочуючи фактичний розмір заробітної плати, оскільки це всього лише 5-відсоткове підвищення, а запланований індекс інфляції складе 8 відсотків, тобто українці стануть отримувати на 3 відсотки менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!