21 Липня, 2024
Батьки аmпутувалu ногу своїй рідній дочці. Причина такого рішення стала шоkоm для всіх.

Батьки аmпутувалu ногу своїй рідній дочці. Причина такого рішення стала шоkоm для всіх.

Маленькій Джеммі Келлі (Jemma Kelly) всього три роки, але в своєму юному віці вона вже багато пережила.

Нещастя, що випали на її долю, могли б зломити багатьох дорослих людей, але ця юна красуня з кожним днем ​​стає тільки сильніше і впевненіше в собі.

Коли Джемма народилася, лікарі повідомили батькам, що дівчинка в цілому здорова, н у неї сильно деформовані ноги і руки.

Вперше побачивши дочку, Тамара Келлі в шоці відсахнулася від неї: «У неї було тільки три пальці на кожній руці, на правій нозі не було коліна — нога була ізогнула гаком,» — згадує жінка.

Через проблеми з кінцівками, в першу чергу, з правою ногою, маленька Джемма не могла б ходити і бігати. І тоді батьки вирішили, що не можуть дозволити їй провести життя в інвалідному кріслі: «Я хочу, щоб у дочки було нормальне життя. Вона приголомшлива людина, і я не дозволю, щоб проблеми зі здоров`ям завадили їй насолоджуватися життям, »- говорить мама.

Батьки вирішили, що здається просто неймовірно жорстоким: «Лікарі говорили, що ногу можна спробувати розпрямити за допомогою металевих штифтів, але тоді Джеммі довелося б все життя мучитися від нескінченних обстежень і операцій. Ми вирішили, що з ампутованою ногою дочки буде простіше ».

Лікарі намагалися відмовляти батьків, не вірячи, що хтось може зважитися на таке, але ті продовжували наполягати. Коли Джеммі було всього дев`ять місяців, вона втратила ноги.

Два місяці по тому дівчинці встановили перший протез, тепер вона буде носити їх все життя. Батьки зробили все, щоб дочка ні в чому не відчувала себе неповноцінною. Вони навіть віддали її в спортивну секцію, щоб Джемма навчилася розуміти і приймати своє тіло.

Тепер Джемма обожнює спорт, вона прекрасно бігає, стрибає, катається на велосипеді, танцює і збирається стати Чирлідери. «Коли її протез не видно, ніхто майже і не помічає різниці між Джемма та іншими дітьми, — говорити мама дівчинки. — Вона просто приголомшлива, ми дуже пишаємося всім, що вона робить ». З кожним днем ​​дівчинка все краще управляється з штучної ногою, вчиться згинати коліна.

Подивіться самі:

Рідні кажуть, що поруч з Джемма ніколи не буває нудно, вона ніколи не сидить на місці, навіть якщо протез Відстібнути — тоді вона просто стрибає по дому на одній нозі. Джемма ніколи не скаржиться і не чекає, що хтось буде робити їй поблажки. Будь-яке випробування вона зустрічає посмішкою і незмінно виходить переможницею.

Без сумніву, ця маленька доб`ється всього, що забажає.

Ніхто б не став дивуватися, якби дівчинка вважала себе ненормальною, сумувала і замикалася в собі. Але підтримка батьків і власний оптимізм роблять її сильніше з кожним днем.

Подивіться на цю дівчинку, з якою так жорстоко обійшлася доля. Нехай її сяюча посмішка додасть вам сил і допоможе здійснити власні мрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!