16 Червня, 2024
“Батько не зміг стримати сліз”: волонтерка купила будинок родині з 4 дітками, які опинилась на вулиці (відео)

“Батько не зміг стримати сліз”: волонтерка купила будинок родині з 4 дітками, які опинилась на вулиці (відео)

Марта Левченко, відома волонтерка з Чернівців, купила будинок у селі, для родини Романа Бобяка, якого разом з 4 дітьми та дружиною вигнали на вулицю.

Нещодавно родина Романа Бобяка з Ворохти стикнулась з досить складною життєвою ситуацією.

Чоловік 7 років безкоштовно працював у пана Миколи Йосипчука. За це чоловік надав йому прихисток у вигляді старої хатинки для Романа з дружиною та їх 4 дітей. Зі слів чоловіка, пан Микола обіцяв переписати на нього три сотки землі і хатинку, однак так і цього не зробив протягом 7 років.

Діти та дружина Романа Бобяка біля старої хатини / фейсбук Марта Левченко

Марта Левченко, керівник БО “Місто Добра” вирішила допомогти родині та організувала збір коштів для купівлі будинку. Це неймовірно, але протягом доби необдхідну суму вдалось зібрати. Тож на ці кошти волонтерка придбала хатинку з господаркою у селі Чернятин Івано-Франківської області.

Придбана волонтеркою хатинка для родини Романа Бобяка / фейсбук Марта Левченко

Не знаю, чи хтось приїздив у це чудесне село з таким великим бажанням і сльозами щастя! Плакали всі, Роман, Ольга, діти і навіть водії які привезли коней , корів, качок, гусей і маленьку свинку… яка безмежна любов, вдячність і скромність!“, – прокоментувала переїзд волонтерка

Марта Левченко, подякувала усім хто долучився до допомоги родині.

Фото: фейсбук Марта Левчунко

Також, родині Бобяків допомогли перевезти їхню худобу. У родини є 2 коней, корова, телятко, поросятко, качок 25 і 8 курочок, собачки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!