25 Липня, 2024
48 ракет по Україні! Масований удар – Арестович відповів: злив усе. План окупантів викрито!

48 ракет по Україні! Масований удар – Арестович відповів: злив усе. План окупантів викрито!

Радник глави офісу президента Олексій Арестович відреагував на російський вкид щодо того, що нібито, по Україні вдарить залп з 48 ракет. Радник глави ОП пояснив, що цього ніколи не буде. Про це він розповів у ефірі ФЕЙГИН LIVE ввечері 16 липня.

Сьогодні (мовиться про 16 липня) був ще один вкид, що по Україні, мовляв, буде масовий залп з 48 ракет, – повідомив Арестович.

Радник Андрія Єрмака заявив, що про це 16 липня повідомила влада Івано-Франківська. Найімовініше, йдеться про допис мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Він написав: “Є інформація про масований ракетний обстріл по всій Україні”. Після шквалу критики міський голова допис видалив.

До всього: Олексій Арестович наголосив, що такої атаки росії не буде.

День, коли росія може випустити 48 ракет у одному залпі, ніколи не настане. По-друге, він ніколи не міг настати. Навіть з самого початку. Ну може перші 5 днів (йдеться саме про перші 5 днів повномасштабного наступу росії на Україну,  – сказав Арестович.

Він додав також, що всі ці закиди на “розкачку”, підйом істерії, шум та гам – це явна ознака того, що історія забуксувала. Проте підкреслив, що не на полі бою чи оперативно.

Це означає, що вони повною мірою на рівні вищого політичного керівництва росії розуміють, що виповзли на плато – в глухий кут, – пояснив Арестович.

 

Доповнив думку: мовляв, російська армія ніколи не буде сильнішою, ніж це було місяць тому. Натомість ми будемо, і росія це розуміє. Тому хоче зараз “купити” максимум на шантажі та заявах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!