19 Липня, 2024
20 років тому дівчина врятувала заживо закопане немовля. Він виріс і віддячив своїй рятівниці!

20 років тому дівчина врятувала заживо закопане немовля. Він виріс і віддячив своїй рятівниці!

Ця історія почалася в 1998 році. Американка Азіта Міланян прогулювалася по вулиці зі своїми собаками. Раптом один з вихованців підбіг до купи каміння біля стежки і загавкав. Жінка вирішила підійти і подивитися в чому справа. Те, що вона побачила, глибоко шокувало її: між камінням стирчала крихітна людська ніжка.

Відійшовши від шоку, вона кинулася розгрібати камені. Азіта думала, що малюк мертвий. Але під камінням була жива дитина. Він схопив ручкою жінку за рукав і розплакався.

За словами Азізи, хлопчик тільки-тільки народився. Навіть пуповина залишилася. Міланян з дитиною на руках почала кликати на допомогу. Водій, що проїжджав повз, взяв їх в салон і відвіз до лікарні.

На щастя, малюк вижив. Майже відразу його всиновили. Азіза намагалася знайти хлопчика. Однак через таємницю усиновлення соціальні служби відмовилися їй повідомити імена прийомних батьків.

Цікаво, що через місяць з’явилася біологічна мати малюка. Вона подзвонила в поліцію, але коли зрозуміла, що за свої дії отримає великий тюремний термін, кинула трубку. Правоохоронці так її і не знайшли.

Цілих сімнадцять років Меттью Уайтакер не знав про те, що в дитинстві його життя врятувала Азіза Міланян. Потім прийомні батьки розповіли історію його чудесного порятунку. Хлопець сам почав шукати Азізу. І знайшов її.

Зустріч Міланян і Уайтекера була по-справжньому зворушливою. Втриматися від сліз було просто неможливо. Зараз Азіза і Меттью підтримують дружні стосунки.

Молода людина називає жінку своїм ангелом-хранителем і це чиста правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!