4 Березня, 2024
Знаєте, що найбільш шокуюче в інтерв’ю Богдана Гордону, і доречі цього майже ніхто не помітив, а це те, що..

Знаєте, що найбільш шокуюче в інтерв’ю Богдана Гордону, і доречі цього майже ніхто не помітив, а це те, що..

Знаєте, що найбільш цікаве в інтерв’ю Богдана Гордону? Ні, не те що нарозповідав Богдан. Хіба ми що відкрили для себе щось нове? Ні і ні. Практично про все те саме ми-порохоботи розповідали ще зимою 2018-2019 рр. Переглядати свої пости того періоду – саме задоволення. Чи писали ми тоді що дилетант на посаді голови держави розвалить систему керування країною? Так, писали.

Чи писали ми тоді, що людина яка прийшла в політику зі сцени просто не вміє керувати і стане іграшкою свого корумпованого оточення? Так, було. Чи попереджали ми тоді, що кумівство і корупція за президента-дилетанта розквітне так, що перевершить навіть Януковича? Так, так і так. Тепер це все говоримо не ми. Тепер це говорять особи, які Зеленського зробили владою. Це говорять Богдан, Разумков, Рябошапка, Данилюк, Шабунін… Це говорять Гордон і Шустер, хай їм. І це не прозріння, ні. Це – довічне, сформульоване Кучмою: «Всього на всіх завжди не вистачає». Богдан, Разумков, Рябошапка, Данілюк та інші зробили Зеленського владою, бо всерйоз думали, що зможуть крутити вчорашнім коміком так, як заманеться їм.

Вони забули, що дармові гроші і ресурси завжди опановує не більш розумний, а більш цинічний. Богдан крив Зеленського матюками і примушував його працювати? Богдана швидко витіснив Єрмак, який «краще хвалить» за виразом Разумкова. Разумков, Данилюк та Рябошапка хотіли в цьому багнищі лишитися чистенькими? Їх замінили на «чого побажаєте» Стефанчука, Данилова та Венедиктову, відповідно. Ці всі люди думали, що коміком Зеленським керувати будуть вони. А керують їм насправді Єрмак (син високопосадового офіцера радянських спецслужб), Татаров (колишній топ-керівник МВС часів Януковича) та Смірнов (висуванець Портнова).

Тепер дилетант відомий самі-знаєте-ким встановлює в Україні владу за російським зразком. До того ж усе іде. Звідки конфлікт з Ахметовим? Бо Ахметов думав, що все буде як раніше – він профінансує політичні проекти Гройсмана, Авакова та Разумкова, а ті стануть його лобістами у ВР. Але такі проекти підривають електоральне поле «Слуги народу». Ахметову оголосили війну, яка точно не завершиться нічим гарним для країни. Знаєте, у такі момент я просто щасливий, що опинився серед тих людей з якими разом протистояв приходу цієї зеленої плісняви у 2019 р. Я дуже гарно пам’ятаю що тоді розповідали про прибічників Порошенка, ті хто масово кинувся підтримувати Зеленського. Всі ці: «Вони розколються… Порошенко уїде за кордон… Вони перевзуються… Їх пересадять…» Ну як, пересадили? Пересадилка не зламалася? Перевзулися ми? Стався серед порохоботів розкол? Через 2,5 роки панування Зеленського ми бачимо масове перевзування прибічників ЗЕ. А у той самий час у фракції «ЄвроСолідарності» – жодної тушки. У партії «ЄвроСолідарність» – ніяких розколів. Пішли окремі типи із завищеними амбіціями і надмірними бажалками – дорога килимом.

Баласт скинули – пливемо швидше. Усі кращі залишилися і продовжують робити все те, що робили весною 2019 р. Чинимо опір путіністам з одного боку, і популістам-дилетантам з протилежного. Бо «Армія! Мова! Віра» для нас – не слова і не привід погигикати. Це – основа держави на якій будуватиметься все. Бо ідея буржуазного демократичного суспільства в основі якого сильний середній клас (на противагу лівацькому популізму) – це те на чому збудовані всі держави Європи. Бо ЄвроСолідарність пропечена і часами президентства Порошенка (з численними успіхами), і опозицією – яка не зламала, а лише загартувала і зміцнила. Ми й зараз боремося і здобуваємо прихильність людей. А що у них? Перевзування? Потоки брехні? Істеричні прес-марафони? Ті хто привели Зеленського до влади тепер говорять все те, що ми говорили ще зимою 2019-го. А зараз ми говоримо – ми повернемося.

Ми переможемо. Ми нині як раз у процесі. Перевіримо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!