18 Червня, 2024
Жахлuво побuта в поїзді жінка відсудила у “Укрзалізниці” велику компенсацію…

Жахлuво побuта в поїзді жінка відсудила у “Укрзалізниці” велику компенсацію…

Суд зобов’язав Укрзалізницю виплатити 100 тисяч моральної компенсації Анастасії Луговий, яку в серпні минулого року побив і намагався згвалтуватu чоловік в поїзді. Про це повідомлялося в ефірі 1 + 1.

Як розповіла потерпіла, вона просила компенсацію у розмірі 500 тисяч за двох: за себе і маленького сина, який був свідком нападу. В результаті жінка не задоволена рішенням суду.

“До сих пір я відвідую остеопата, у мене є порушення хребців шиї. Зсув від удару відбувся. До сих пір проходжу лікування, тому що є ще шишки на лобі. Крім того, потрібно вставити брекети “, – підкреслила Лугова, додавши, що вона також працює з психологами.

Нагадаємо, влітку 2020 року в потязі Маріуполь – Київ чоловік жорстоко побив жінку і намагався її згвалтувати. За її словами, в ту ніч вона їхала з дитиною в купе. Анастасія прокинулася від сильних ударів по голові. Спочатку невідомий її жорстоко побив, а потім спробував згвалтувати. Його затримала поліція, яку викликав чоловік постраждалої.

Пізніше правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом нападу на жінку в поїзді Київ-Маріуполь. А полдгода тому напав на жінку в поїзді помер.

Укрзалізниця обіцяла звільнити вертикаль співробітників, через недбалість яких стороння людина потрапив в поїзд і напав на пасажирку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!