23 Квітня, 2024
Зеленський, я тебе попереджав: годину назад Олександр Лукашенко віддав терміновий наказ розпочати..

Зеленський, я тебе попереджав: годину назад Олександр Лукашенко віддав терміновий наказ розпочати..

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав Україну додатковою загрозою, “якої раніше не було”, а влада країни нібито проводить “антинародний курс”.

Народ близький, народ рідний, але керівництво України, проводячи антинародний курс, взяло орієнтацію конфронтації. Ми не говоримо, куди вони там, на Захід, на Схід йдуть, на Південь, неважливо.

Це їхня справа – визначатися. Але в основі їх політики лежить конфронтація. І для нас це додаткова загроза, якої ми не мали раніше”.

Олександр Лукашенко, який себе вважає президентом Білорусі доручив закрити “кожен метр кордону” Білорусі з півдня і заходу. Про це 5 серпня повідомляє сайт президента Білорусі.
“З сьогоднішнього дня жодна нога на територію Білорусі з суміжної сторони, будь то з півдня чи з заходу, ступити не повинна … Тут міністр МВС, міністр оборони. Закрийте кожен метр кордону.

Ми не дарма вкладали колосальні кошти в прикордонні війська, в наші взагалі силові структури. Народ наш повинен відчувати себе спокійно, він повинен знати, що є мужики, які готові їх захистити. Ось це ми повинні зробити. Елементарно “, – стверджує Лукашенко.

Він вважає, що сусідні країни можуть видворити в Білорусь нелегальних мігрантів.

“Не дай бог [суміжні країни] почнуть реалізовувати тактику видворення людей, яких вони туди покликали через офіційні пропускні пункти. Це вже … Ви знаєте наслідки, вони – теж. Тому нехай думають. Ми їх попередили, а вони нехай думають.

М’яч на їх стороні. Але дійти до того, щоб вбивати людей і напівживих викидати на нашу територію … Ну нацисти і все, чого про них говорити “, – сказав Лукашенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!