27 Лютого, 2024
З хвилини на хвилину це буде озвучено в голос офіційно: Режим Путіна давно вже повний банкрут

З хвилини на хвилину це буде озвучено в голос офіційно: Режим Путіна давно вже повний банкрут

Глава російського Мінфіну Антон Силуанов офіційно підтвердив, що Кремль довів РФ до дефолту.

Міністр фінансів РФ Антон Силуанов дав зрозуміти росіянам, що дефолт у країні неминучий. Він заявив, що країна погашатиме зовнішні борги в рублях, а незадоволеним інвесторам запропонував дочекатися розморозки золотовалютних резервів Росії. Ситуацію у своєму блозі у  Telegram прокоментував російський аналітик Ель Мюрід. Якщо якась країна не здатна погасити власні борги у валюті, то технічно це називається дефолтом.

Кремль оголосив дефолт із внутрішніх зобов’язань,  заборонивши власним громадянам виводити понад $10 тисяч із власних валютних вкладів. Тепер влада РФ публічно підтвердила припинення зобов’язань щодо обслуговування зовнішніх боргів. Якщо ви займете у сусіда 10 тисяч, а запропонуйте йому отримати назад тушонкою або закрутками варення, він навряд чи оцінить вашу великодушність. І будь-який суд, що характерно, погодиться з ним… Режим давно вже банкрут.

Повний. Сьогодні це просто буде озвучено вголос ”, – прокоментував ситуацію Мюрід. Важливо відзначити, що золотовалютні резерви Росії Захід заблокував у відповідь на війну, яку 24 лютого режим Путіна оголосив Україні. На РФ було накладено тяжкі санкції, покликані паралізувати її економіку та позбавити можливості вести обстріл мирних міст України.

Прості російські громадяни вже відчули на собі наслідки введених заходів. Рубль день у день оновлює історичні мінімуми, стрімко зростають ціни на продукти.

Діалог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!