23 Квітня, 2024
З дня на день nочнеться таке.. Лукашенко не просто так закриває кордон з Україною, йде підготовка до nовної здачі суверенітету

З дня на день nочнеться таке.. Лукашенко не просто так закриває кордон з Україною, йде підготовка до nовної здачі суверенітету

Рішення самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка про закриття кордонів з Україною – це підготовка до здачі суверенітету, вважає Дмитро Ярош

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко анонсував повне закриття кордонів з Україною. Це дуже поганий сигнал для білорусів.

Такою думкою в своєму блозі в facebook. поділився колишній депутат Ради, командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош.

“Заява – це ні що інше, як підготовка до повної здачі національного суверенітету сусідньої щодо незалежної країни”, – написав Ярош.

Він нагадав, що Лукашенко на тлі протестів в Білорусі сильно зблизився з Москвою, ставши, по суті, залежним від волі Кремля.

“Це підготовка до входження в Бєларусі російських окупаційних сил”, – вважає командувач УДА.

Він застеріг українську владу і громадськість, що ситуація, що склалася вкрай небезпечна для територіальної цілісності України. Якщо війська РФ увійдуть в Білорусь, то Україна постане перед загрозою військового вторгнення ще і з півночі.

Ярош закликав владу готувати асиметрична відповідь агресорові на випадок нового вторгнення.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!